Рибоохоронні патрулі Держрибагентства – на варті рибних багатств України


Листопад 13
18:11 2024

Громадяни, які у пошуках легкої наживи намагаються незаконно порибалити, і надалі зазнають невдач, завдяки пильності та рішучим діям рибоохоронців Держрибагентства.

Так, за останній тиждень викрито низку порушників, яким загрожує не лише адміністративна, а й кримінальна відповідальність. Пропонуємо вашій увазі кілька найбільш резонансних епізодів з рибоохоронного фронту.

Вінницькими рибпатрульними на одному зі ставків області задокументовано осіб, які з човна за допомогою сіток «нарибалили» 205 сріблястих карасів. Загальна сума збитків, нарахована за шкоду рибному господарству, становить 324 тис. грн.

Ще понад 278 тис. грн збитків «наловив» сіткою з човна інший порушник, якого кіровоградські рибоохоронці спільно з поліцією впіймали «на гарячому» в межах природно-заповідного фонду у Цибульницькій затоці Кременчуцького водосховища. В улові «рибного мародера» виявлено 150 плоскирок, сріблястих карасів, лящів, коропів, судаків, пліток, окунів та раків загальною вагою 34 кг.

Добре відпрацювали на підконтрольних водоймах запорізькі рибпатрульні, які спільно з водною поліцією в акваторії Гребного каналу м. Запоріжжя затримали зловмисника, що сіткою добув судаків, головнів, плоскирок, сріблястих карасів, окунів та пліток, спричинивши збитки природі майже на 140 тис. грн.

Вдалим «полюванням» на браконьєрів відзначилися і миколаївські рибоохоронці, які спільно з працівниками поліції на річці Південний Буг зафіксували «любителів» порибалити сітками. Таким способом браконьєри впіймали 164 рибини. Сума, нарахована горе-рибалкам за шкоду рибним запасам, склала близько 260 тис. грн.

За всіма фактами порушень оформлено адміністративні протоколи, готуються також матеріали для відкриття кримінальних справ. Заборонені знаряддя лову та водні біоресурси, які були в снулому вигляді, вилучено як доказову базу до рішення суду. Іншу частину риби та раків, які перебували в живому стані, випущено у природне середовище.

Шановні рибалки, прямуючи на риболовлю, не забувайте, що відповідальне і бережливе ставлення до водних біоресурсів є вагомим чинником збереження та поповнення їхніх запасів у наших водоймах.

Слідкуйте за рибоохоронною роботою та не тільки, підписавшись на телеграм-канал Держрибагентства і будете в курсі всіх актуальних подій.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

«Розумні» пристрої: як вибрати безпечні та захиститися від кібератак

Прочитайте повну статтю

Поліцейські аналітики взяли участь у масштабному хакатоні з розслідування воєнних злочинів

Прочитайте повну статтю

Донеччина:за добу росіяни вбили двох мирних жителів, ще вісім осіб зазнали поранень

Прочитайте повну статтю

Засвітись: ЮНІСЕФ спільно з МВС, ДСНС та Нацполіцією закликають дітей і молодь додати світла до...

Прочитайте повну статтю

Наслідки чергових російських атак на Херсонщині: одна людина загинула,14 поранено

Прочитайте повну статтю

Інна Ящук: Головна мета – щоб кожен ліцеїст отримав належні умови для розвитку і самореалізації

Прочитайте повну статтю

Про ключові рішення на шляху реформування гідротехнічної меліорації в Україні

Прочитайте повну статтю

Протягом січня – жовтня 2024 року звільнено 241 суддю

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь