Розпочався 6 сезон «Лекторію для юних хіміків»


Жовтень 12
12:08 2022

Сьогодні, 12 жовтня 2022 року, розпочинається 6 сезон «Лекторію для юних хіміків», який став для учнівської молоді можливістю зазирнути у хімічний світ, зрозуміти перспективи хімічного фаху. Комплексний підхід сприяє розумінню і засвоєнню школярами найскладніших розділів хімії, розширенню їхнього світогляду й зацікавленості природничими науками.

Щороку лекторій об'єднує учнів та вчителів середніх та спеціалізованих шкіл, ліцеїв, гімназій і коледжів з усіх куточків України.

Участь у заході можуть взяти учні старших класів. 

Учасники лекторію зможуть:

У програмі – тематичні лекції з основних розділів хімії, науково-популярні лекції та семінари. Заняття відбуваються в інтерактивній формі й супроводжуються обов'язковим експериментальним блоком, який дозволить зрозуміти і засвоїти найскладніші теми.

Лектори заходу – провідні викладачі та науковці хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Участь у лекторії безкоштовна з обов’язковою реєстрацією.

Теоретичні заняття будуть проходити в онлайн-форматі.

Докладніше про лекторій.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь