Сапери Нацгвардії розміновують територію ЧАЕС


Травень 03
19:53 2022

Один із об’єктів, де гвардійці сьогодні виконують завдання з виявлення та знищення вибухонебезпечних предметів – це державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська атомна електростанція». Зараз тут працюють групи з розмінування НГУ та ДСНС України.

«Враховуючи специфіку об’єкту, вирішено долучити до розмінування фахівців з РХБ-захисту, які спільно з саперами досліджують територію «Чорнобильської АЕС», – розповідає начальник інженерної служби НГУ Валерій.Нагадаємо, що Чернобильська АЕС була окупована ворожими військами з 24 лютого по 31 березня.«Коли рашисти зайшли на цю територію, вони не змогли зайти на стратегічно важливі обєкти, адже там діє відповідна система допуску. Вони розквартирувалися в офісах, які вони розграбували і викрали багато комп‘ютерів, моноблоків та системних блоків. Сьогодні ми працюємо на всі 150%. Якщо раніше ми працювали по 12 годин, то зараз в нас немає такої можливості. Ми заїзжаємо на 2 тижні і працюємо мінімально зміну”, – зазначає начальник зміни «Чорнобольської АЕС» Дмитро.Майже 80% території вже досліджено нашими саперами. На сьогодні радіаційний фон на території атомної електоростанції залишається в межах контрольних рівнів.

«Щоденно, з початку війни, до 10 груп розмінування з військових частин Національної гвардії України виїжджають на виконання завдань з виявлення та знищення вибухонебезпечних предметів на всіх регіонах України, окрім тимчасово окупованих територій. На сьогодні ці підрозділи виявили та знешкодили близько 5000 вибухонебезпечних предметів по всій Україні», – зауважив начальник інженерної служби.Після закінчення саперних робіт на АЕС, працівники Державного спеціалізованого підприємства зможуть вілносно безпечно працювати і виконувати свою роботу на всій території об’єкта.

Національна гвардія України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Прикордонники вшанували пам'ять свого побратима Олега Зіновійовича Бойка

Прочитайте повну статтю

Судитимуть злочинну групу наркоторговців з мільйонними оборудками

Прочитайте повну статтю

Відбулась онлайн-презентація цифровізації в’язниць у Великобританії за участі керівництва Мін’ю...

Прочитайте повну статтю

Презентація нових можливостей функціоналу еРиба

Прочитайте повну статтю

Дві артилерійські установки та ворожу станцію РЕБ знищили прикордонники «Помсти»

Прочитайте повну статтю

Судитимуть учасників міжнародної злочинної організації, які ошукали громадян ЄС на мільйони чес...

Прочитайте повну статтю

Судитимуть шістьох учасників злочинної організації з мільйонними прибутками, яка займалася збут...

Прочитайте повну статтю

Збереження Музею в Пирогові - Офіс Генпрокурора відстояв в суді охоронні зони, які не підлягают...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь