Сервіс без бар’єрів: фахівці сервісних центрів МВС вивчають жестову мову


Жовтень 10
12:28 2023

В одному зі столичних сервісних центрів МВС відбувся перший урок із вивчення жестової мови. У заході взяли участь не лише співробітники сервісних центрів Києва, а і доєднались працівники з Луганщини, Донеччини та Херсонщини.

Викладачі навчили співробітників розуміти людей з порушенням слуху. Значну увагу приділили вивченню основних термінів жестової мови. Працівники сервісних центрів МВС вивчили основи дактильної абетки, базові слова та словосполучення жестової мови, а також засвоїли практичні поради та навички для надання послуг. 

До сервісних центрів МВС Києва щоденно звертаються за державними послугами біля 3000 клієнтів. Ще десятки звернень стосуються отримання консультацій чи роз’яснень. Серед відвідувачів звертається багато громадян, які мають порушення слуху чи зору. І тому вміти правильно комунікувати та спілкуватися з клієнтами, які мають такі порушення, вкрай необхідно. Адже це скоротить час на обслуговування громадян і залишить позитивне враження від сервісних центрів МВС.

Співробітники сервісних центрів МВС Києва розуміють важливість безбар’єрного доступу громадянам до інформації та адміністративних послуг. Тому стали ініціаторами вивчення жестової мови, а також запропонували долучитися до заходу онлайн адміністраторам сервісних центрів МВС Луганщини, Донеччини та Херсонщини. Адже, саме ці області перші зіткнулися з військовою агресією та зараз не мають можливості через брак спеціалістів із жестової мови здобути подібні знання офлайн.

Усі сервісні центри МВС оснащені пандусами, кнопкою виклику персоналу та місцями для паркування. Фахівці працюють над забезпеченням належних умов для осіб з інвалідністю в усіх підрозділах. До того ж значна увага приділяється спілкуванню та правильності донесення необхідної інформації.

Головний сервісний центр МВС України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії