Сенсація

Сім’ї загиблого прикордонника з Вінниччини вручили державну нагороду


Жовтень 08
15:11 2023

Родині прикордонника Івана Крохмаля, який поклав своє життя за Батьківщину у нищівному поєдинку з ворогом, начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби та Голова Гайсинської РВА вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня. Нагороду отримали батьки прикордонника.

Під постійними ворожими обстрілами день за днем сержант Іван Крохмаль разом з побратимами боронили займані позиції, самовіддано тримали оборону та відбивали ворожі наступи на Донеччині. Життя Івана обірвалося 31 січня у Бахмуті. Ворог поцілив у автомобіль, в якому знаходилися прикордонники. Всі загинули миттєво.

«Для всіх нас, для кожного українця, втрачати наших захисників надзвичайно боляче. За волю та незалежність України вони віддали найцінніше – власне життя, зробили неможливе, щоби зупинити ворога. Низький уклін вам, за сина, за Героя, якого ви виховали. Ми будемо завжди пам’ятати героїчні вчинки наших захисників. Наш святий обов’язок – пам’ятати та допомагати родинам, які втратили своїх рідних у цій війні. Ми всі – одна велика родина і ви завжди можете розраховувати на нас», - зазначив під час зустрічі начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби.

Рідні й знайомі пригадують, що Іван був надзвичайно порядним та добрим чоловіком, справжнім, вірним товаришем і побратимом. Він вмів порадити, підбадьорити, був справжнім у всьому. Похований Герой у с. Кантелина Вінницької області.

Указом Президента № 338/2023 від 19 червня 2023 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, військовослужбовця Могилів-Подільського прикордонного загону нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня, посмертно.

Відважні українські воїни стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну. Саме їхні подвиги надихають сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією. Низький уклін та шана воїну-прикордоннику! Низький уклін батькам, які виховують справжніх українців – патріотів своєї Держави!

Державна прикордонна служба України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії