Сенсація

Співпрацює з міноборони рф та підтримує окупаційні війська: НАЗК внесло італійську компанію Buzzi Unicem у перелік міжнародних спонсорів війни


Березень 08
18:14 2023

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло італійську компанію Buzzi Unicem у перелік міжнародних спонсорів війни. Підставою стало те, що незважаючи на свою заяву про відмову від будь-якої операційної участі в російському бізнесі, Buzzi Russia продовжувала розширюватись після анексії українського Криму та після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну у минулому році.

Buzzi Unicem є світовим виробником цементу з провідними позиціями в Італії, Німеччині та США. Компанія працює в росії через ТОВ «СЛК Cement» або «Buzzi Росія», до складу якого входять два цементних заводи «Сухоложськцемент» і «Коркіно», термінал в Омську та транспортна компанія «Цемтранс». Компанія зараз входить   до   п’ятірки   лідерів   цементної   промисловості   в   Росії, маючи найбільшу середню потужність цементного заводу в групі. Компанія також представлена і в Україні двома цементними заводами “Волинь-Цемент” та “Югцемент”, а також терміналами в Києві та Одесі. 

Загалом за період з 2016 по 2021 роки російський підрозділ Buzzi Unicem сплатив податків та інших обов’язкових платежів в бюджет рф на 62 млн євро.

Для порівняння, 62 млн євро – це вартість 206 ракет «Точка У» – тактичних балістичних ракет, які рф застосовує проти мирного населення України. Так, 8 квітня 2022 року росія завдала удару по залізничному вокзалу в Краматорську ракетами «Точка-У». Тоді загинуло щонайменше 50 осіб та близько 100 поранених.

Зокрема, Buzzi Russia співпрацює з міністерством оборони росії та постачає свою продукцію найбільшим  підконтрольним державі   підприємствам, таким як «Роснефть», керівництво якої перебуває під санкціями та має тісні зв’язки з президентом рф та «Росатом», який був причетний до погроз усьому світу можливою ядерною трагедією на Запорізькій АЕС.

Також, за наявною інформацією, компанія висловлює велику   вдячність своїм мобілізованим співробітникам у російських соціальних мережах. Так, дочірня SLK Cement відправляла постачання російському артилерійському підрозділу, до складу якого входять співробітники Buzzi.

Жоден акціонер так публічно і не засудив участь Buzzi Russia у російській війні та не закликав компанію відмовитися від російського бізнесу.

Таким чином, продовження операцій Buzzi Unicem у росії означає підтримку та спонсорування тероризму рф.

До списку міжнародних спонсорів війни НАЗК вже включило компанії Procter&Gamble, OpenWay Group, Danieli, TMS Tankers Ltd., Minerva Marine Inc., Thenamaris Ships Management, Delta Tankers Ltd., Dynacom Tankers Management Ltd., Leroy Merlin, ComNav Technology, Mondi Group/Mondi PLC, eKassir, Liberian International Ship & Corporate Registry та Bonduelle. Днями сюди ж додали французьку корпорацію Auchan Holding та німецьку Metro Cash & Carry.

Нагадаємо, що роль НАЗК у санкційній політиці визначена в Дорожній карті індивідуальних санкцій, розробленій Стенфордською міжнародною робочою групою з російських санкцій.

Посилання скопійовано

Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Ворожа атака на Донеччину: троє мешканців загинули та шість зазнали поранень

Прочитайте повну статтю

Три учасники проєкту "Автошколи для осіб з інвалідністю" успішно здали екзамени та отримали пос...

Прочитайте повну статтю

Херсонщина: в результаті ворожих атак постраждали двоє поліцейських та двоє цивільних

Прочитайте повну статтю

Вночі ворог вкотре атакував Одещину: постраждало троє людей

Прочитайте повну статтю

Автоматичне продовження тримання під вартою порушує право на захист - КС

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради п...

Прочитайте повну статтю

На Одещині моряки-прикордонники збили три ворожі шахеди

Прочитайте повну статтю

На кордоні з Румунією прикордонники виявили викрадений автомобіль

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь