Створена Антикорупційна Рада АРМА
Ключовою метою створення Антикорупційної Ради АРМА є залучення профільних неурядових організацій, представників громадськості для:
✅ оцінки корупційних ризиків у діяльності АРМА
✅ вжиття превентивних та відповідних антикорупційних заходів
✅ боротьби з корупцією
Орган формується строком на один рік та складається з 12 осіб.
«У 2023 році Агентство з розшуку та менеджменту активів взяло курс на транспарентність та підзвітність перед суспільством та іншими органами державної влади. Це, зокрема, означає безкомпромісну боротьбу з потенційною корупцією всередині відомства, - наголосила Голова АРМА Олена Дума. – Зі створення Антикорупційної Ради АРМА ми отримаємо додатковий потужний інструмент для мінімізації корупційних проявів. Як результат, АРМА демонструватиме вищу продуктивність, а бюджет через професійний розшук активів та високоякісне управління майном отримуватиме ще більше надходжень».
Перед Антикорупційною радою АРМА поставлені наступні завдання:
1) Сприяти прозорості роботи АРМА;
3) Готувати пропозиції щодо вдосконалення системи запобігання корупції в АРМА;
4) Сприяти взаємодії Агентства з громадськими об’єднаннями та іншими інститутами громадянського суспільства з питань, пов’язаних з діяльністю АРМА;
5) Здійснювати моніторинг ефективності державних (публічних) закупівель в АРМА;
6) Брати участь у розробці проєктів нормативно-правових актів, готувати відповідні пропозиції та рекомендації до зазначених проєктів;
7) Сприяти громадському обговоренню проєктів нормативно-правових актів з питань діяльності АРМА;
8) Надавати рекомендації щодо кризових комунікацій та відслідковувати потенційно проблемні інформаційні зони, здійснювати аналіз і докризову комунікацію із суспільством.
Стежте за подальшими новинами, щоб дізнатися про умови відбору до Антикорупційної Ради АРМА.