Суд підтвердив правомірність рішень Національного банку про анулювання СК “ПРОВІДНА” ліцензій та виключення її з Державного реєстру фінансових установ


Лютий 12
12:12 2024

Шостий апеляційний адміністративний суд підтвердив правомірність рішень Національного банку про анулювання ПрАТ “СК “ПРОВІДНА” ліцензій та виключення її з Державного реєстру фінансових установ.

31 січня 2024 року суд апеляційної інстанції залишив без задоволення апеляційну скаргу ПрАТ “СК “ПРОВІДНА” та залишив без змін рішення Київського окружного адміністративного суду від 22 серпня 2023 року. Цим рішенням суд першої інстанції відмовив ПрАТ “СК “ПРОВІДНА” у задоволенні позову щодо визнання протиправними та скасування рішень Національного банку про анулювання страховій компанії ліцензій та виключення її з Державного реєстру фінансових установ.

Нагадаємо, що Національний банк 20 лютого 2023 року застосував до ПрАТ “СК “ПРОВІДНА” захід впливу у вигляді зобов’язання вжити заходів для усунення порушення та причин, що сприяли його вчиненню, у строк до 07 березня 2023 року.

Захід впливу до ПрАТ “СК “ПРОВІДНА” застосований у зв’язку з ненаданням інформації та неподанням документів на виконання вимог пунктів 1 та 11 постанови Правління Національного банку України від 12 серпня 2022 року № 177 “Про особливості застосування процедур реєстрації та ліцензування учасників ринку небанківських фінансових послуг у період дії воєнного стану та внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 березня 2022 року № 39” (зі змінами).  

Невиконання рішення Національного банку про усунення виявлених порушень ліцензійних умов є підставою для анулювання ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг відповідно до статті 381 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”.

Оскільки страхова компанія не виконала рішення регулятора про усунення порушень ліцензійних умов, 23 березня 2023 року Національний банк анулював ліцензії ПрАТ "СК "ПРОВІДНА" на провадження діяльності з надання фінансових послуг, а 29 березня  2023 року виключив страхову компанію з Державного реєстру фінансових установ.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Протидія диверсантам на Півночі: прикордонники тренуються виявляти й знищувати ворожі ДРГ

Прочитайте повну статтю

Благодійники передали прикордонникам 450 високоякісних медичних аптечок

Прочитайте повну статтю

Прикордонники попрощалися зі своїм побратимом Євгенієм Шмадченком

Прочитайте повну статтю

Рибна галузь втратила досвідченого фахівця своєї справи Івана Чернишука

Прочитайте повну статтю

Японія розпочала постачання Держрибагентству сучасної техніки для експлуатації меліоративних си...

Прочитайте повну статтю

«Відбиття атак ворога, сон у болоті, мороз і миші, що кусали за пальці та з’їдали їжу», – так о...

Прочитайте повну статтю

За апеляцією прокуратури до суворішого покарання засуджено хмельничанина, який ґвалтував та роз...

Прочитайте повну статтю

Керівників ДП «Антонов» судитимуть за перешкоджання законній діяльності військових, внаслідок ч...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь