Сенсація

Судді та науковці обговорили проблемні питання зловживання процесуальними правами задля єдиної судової практики


Листопад 12
13:01 2021

11 листопада 2021 року у Південно-західному апеляційному господарському суді відбувся круглий стіл на тему: «Зловживання процесуальними правами: кваліфікація та заходи судового реагування» за участі суддів господарських судів Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, науковців НУ «ОЮА» та ОНУ імені І.І. Мечникова у форматі обговорення конкретних ситуацій і дієвих процесуальних механізмів протидії зловживанню процесуальними правами задля налагодження єдності судової практики.

Учасники виступили з доповідями та обговорили проблемні питання і способами мінімізації зловживань процесуальними правами задля неупередженого та своєчасного розгляду справи.

Суддя-спікер ПЗАГС, член РСУ, заступник Голови АСГСУ Галина ДІБРОВА розповіла про практику апеляційного господарського суду у процесуальному реагуванні на зловживання процесуальними правами (презентація - https://cutt.ly/YTsR1k2).

Завідувач кафедри господарського права і процесу НУ «ОЮА», доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент національної академії правових наук України Олег ПОДЦЕРКОВНИЙ розповів про загальнотеоретичні питання кваліфікації зловживання процесуальними правами (презентація - https://cutt.ly/ATsTdla).

Доцент кафедри господарського права і процесу НУ «ОЮА», кандидат юридичних наук, голова Всеукраїнського центру економічного права Ганна БУДУРОВА провела загальний огляд судової практики реагування на зловживання процесуальними правами (презентація - https://cutt.ly/6TsRHp5).

Голова ГСОО Володимир ПЕТРОВ висвітлив практику Господарського суду Одеської області у процесуальному реагуванні на зловживання процесуальними правами (презентація - https://cutt.ly/STsTtf1).

Завідувач кафедри конституційного права та правосуддя ОНУ імені І.І. Мечникова, доктор юридичних наук, професор Тетяна СТЕПАНОВА окреслила проблему зловживання правом на відводи у господарському процесі (презентація - https://cutt.ly/vTsTxuX).

Учасники заходу обмінялись практичним досвідом та ідеями щодо можливостей в подальшого недопущення зловживання процесуальними правами, які спрямовані на порушення права інших учасників процесу на справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд спору судом.

Фото з вебсайту: https://od.arbitr.gov.ua

Сторінка Південно-західного апеляційного господарського суду у Facebook

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Залякував місцевих мешканців та мародерив: поліцейські повідомили про підозру черговому колабор...

Прочитайте повну статтю

«Сталевий кордон»: ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

У Києві відкрилась виставка «10 років агресії – 10 років спротиву»

Прочитайте повну статтю

Аналіз національного ринку першопродажів аквакультурної риби: що і скільки?

Прочитайте повну статтю

ВРП внесе Президентові України подання про призначення двох суддів до місцевих судів Донецької...

Прочитайте повну статтю

СБУ затримала поплічника рашистів, який ремонтував російські танки під час боїв за Харків

Прочитайте повну статтю

У Козівському секторі УДМС у Тернопільській області побували гості

Прочитайте повну статтю

На Миколаївщині ДБР затримало керівника Укртрансбезпеки на мільйонних поборах з перевізників

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь