Сенсація

Сума успішних аукціонів банків, що ліквідуються, у вересні склала 861,4 млн грн


Жовтень 09
12:16 2023

Упродовж вересня у системі Прозорро.Продажі було оголошено 778 аукціонів з продажу активів банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Кожні десяті торги завершилися успішно, а загальна сума результативних аукціонів склала 861,5 млн грн.

Другим за результативністю аукціонів, із сумою успішних торгів на 93,4 млн грн, став ПАТ «Промінвестбанк». Зокрема, на суму 70,8 млн грн завершилися успішні аукціони з продажу кредитів юридичних осіб, і на суму 22,6 млн грн – об’єктів нерухомості.

І на суму 30,5 млн грн відбулися успішні аукціони з продажу активів АТ «Мегабанк», зокрема – кредитів юридичних осіб (23,5 млн грн) та об’єктів нерухомості (6,2 млн грн).    

На сьогодні, за результатами успішних аукціонів вересня, отримано оплату за 42 лотами на суму 799,7 млн грн. Кошти за решту 36 лотів, на суму 61,8 млн грн, очікуються.

Нагадаємо, кошти, одержані від продажу активів, спрямовуються на розрахунки з кредиторами банків, що ліквідуються.

Аукціони з продажу активів відбуваються в електронній системі Прозорро.Продажі. Кожен охочий може взяти участь у торгах, окрім позичальників і поручителів за кредитом, що виставлений на торги, а також російської федерації або осіб, пов'язаних з державою-агресором. Переможцем аукціону стає учасник, який запропонує найвищу ціну за лот.

Детальна інформація про заплановані торги та результати продажу активів розміщена на сайті Фонду в розділі «Продаж активів».

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії