Сьогодні маємо ще одну нагоду сказати «дякую» нашим волонтерам, - Ігор Клименко
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/7/4/8/2/9/photo-2023-12-05-10-23-44.jpg.webp)
«Сьогодні маємо ще одну нагоду сказати «дякую» нашим волонтерам, які завжди небайдужі до чужої біди. Дякуємо за ваші добрі справи на благо України та наближення Перемоги! З Днем Волонтера», - привітав українських волонтерів Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко у своєму Telegram-каналі.
Ми сердечно вітаємо всіх волонтерів з їхнім Днем. Хоча насправді День волонтера у них щодня. Адже в режимі 24/7 вони на зв’язку, знають актуальні потреби й допомагають нашим захисникам робити свою справу.
Для бійців на передовій підтримка волонтерів, їхня активна громадянська позиція дуже важливі. Вони мотивують і надихають. Вони увиразнюють сенс нашої боротьби.
Український воїн добре знає, що його підтримують не тільки його кохані й рідні, командири та бойові побратими, але й сотні тисяч, ба навіть мільйони українців і наших друзів по всьому світу.
У допомозі й підтримці Силам безпеки та оборони України через різні волонтерські фонди в той чи інший спосіб беруть участь майже 90% українців. Ми країна- волонтер, народ-волонтер. І ми цим пишаємося.
Щиро дякуємо українським волонтерам та їх зарубіжним колегам за підтримку України, українців та нашого війська.
Це справді нелегка праця і вагомий внесок у нашу боротьбу, який обраховується мільярдами у різних валютах світу. Утім головне тут не стільки обсяги допомоги, скільки велике волонтерське серце й щедра волонтерська душа, а ще – непохитна віра в наших захисників і в нашу перемогу, помножена на неймовірну людяність.
Зі святом вас, дорогі наші люди доброї волі!
Міцного здоров’я вам і вашим родинам!
Нових проєктів і нових звершень!
Слава Україні!
Департамент комунікації МВС України
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/7/4/8/2/8/mceu-66195301311701769932879.jpg)