Сьогодні в Україні своє професійне свято відзначають юристи


Жовтень 08
18:17 2023

Кожне демократичне суспільство ґрунтується на законодавчих засадах, на букві закону. Відповідна система правових норм гарантує захист прав і свобод громадян, держави.

Морський прикордонник Андрій Безкровний родом з Черкащини. З дитинства дуже захоплювався пригодницькою літературою, детективами. Саме цей жанр спонукав порівнювати факти та будувати логічний ланцюжок. Згодом сформувалася й мета – стати професійним юристом. По життю він завжди ставить собі цілі і йде до них, незважаючи на труднощі.

Крокуючи до мети, Андрій вступив до Чернігівського юридичного коледжу, який закінчив з червоним дипломом. В подальшому опанував юридичний фах у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Здобувши вищу освіту, пішов працювати за фахом – правоохоронна діяльність.

«Я цілеспрямовано йшов до своєї мети – стати юристом. Здобуті знання допомагають мені щодня під час виконання бойових службових завдань. Коли ворог посягнув на нашу землю, я вирішив, що не можу залишатися осторонь. Моя військова кар’єра розпочалася в окремій бойовій прикордонній комендатурі, особовий склад якої з липня 2015 року безпосередньо брав участь в антитерористичній операції на території Донецької області. Потім – Лисичанський та Краматорський прикордонні загони. Згодом, з центральної України до Краматорську переїхала моя кохана дружина Ірина, яка також підписала контракт та стала військовим фельдшером підрозділу. Разом стали на захист та оборону державних рубежів. Вона за медичним напрямком, я за юридичним.

За півтора року до початку повномасштабного вторгнення, коли розпочалася ротація, для подальшого проходження служби ми обрали Ізмаїльський загін Морської охорони. Навички та досвід юриста мені часто стають в нагоді – надаю безоплатну професійну правову допомогу військовослужбовцям підрозділу, допомагаю в юридичному напрямку розібратися з будь-яким питанням відповідно до законодавства», - каже капітан 3 рангу Андрій Безкровний.

Бути військовим юристом – це велика честь і величезна відповідальність. Адже забезпечення прав і свобод військовослужбовців та працівників кожного військового колективу, зростання правової культури, впровадження застосування норм міжнародного гуманітарного права, правова регламентація тощо – ключова складова діяльності військових юристів.

Вітаємо кожного, хто пов’язав свій шлях з юриспруденцією! Бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги, сумління й непохитності у службі Правді, у відстоюванні Закону на благо України.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розстріляні росією: Андрій Сорока поїхав на завдання перед ротацією та не повернувся назад

Прочитайте повну статтю

Представники командування Національної гвардії відвідали бійців, які проходять лікування

Прочитайте повну статтю

Боронив східні кордони, тепер повернувся до улюбленої справи: історія прикордонника-кінолога

Прочитайте повну статтю

Топ-10 трендів у галузі аквакультури 2023 року: креветківництво

Прочитайте повну статтю

Держенергоефективності та “Schneider Electric Україна” домовилися про співпрацю задля впровадже...

Прочитайте повну статтю

Олександр Корнієнко: Нині є величезний шанс реформувати не лише законодавство та правову систем...

Прочитайте повну статтю

Тетяна Кірієнко: Співпраця з бізнес-асоціаціями завжди у фокусі уваги

Прочитайте повну статтю

Викрито озброєне злочинне угруповання рейдерів у Києві

Прочитайте повну статтю