Сьогодні відзначається Всесвітній день пошти, — Комітет з питань цифрової трансформації


Жовтень 09
18:16 2023

9 жовтня в календарі відзначено як Всесвітній день пошти. Саме цього дня ще у 1874 році було засновано Всесвітній поштовий союз. Вже тоді була відчутна потреба створення і розвитку міжнародної структури для забезпечення вільного руху поштових відправлень по всьому світу.

І навіть тепер поштові послуги в світі не втратили своєї актуальності. Наразі у складі Всесвітнього поштового союзу — 192 країни. А наш національний поштовий оператор «Укрпошта» налічує більш ніж 85000 співробітників. Також існують та успішно розвиваються приватні поштові компанії та кур’єрські служби.

Нам всім в повсякденному житті доводиться користуватися послугами поштових служб. З розвитком економіки ця структура зайняла свою, доволі важливу нішу, адже всі ми маємо змогу отримати якісні послуги з відправлення чи отримання листів, телеграм, посилок, грошових переказів, передплати тощо.

Але, як і будь-яка послуга, послуга поштових пересилань регулюється державою. В Україні це регулювання здійснює Національна Комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК), яка спільно з іншими органами державної влади України опікується захистом прав користувачів послуг поштового зв’язку, зокрема, реагуючи на звернення громадян.

На сьогодні, за даними НКЕК, в Україні окрім національного поштового оператора налічується понад 100 приватних поштових операторів. Отже кожен громадянин нашої держави може обрати найзручніші умови відправлення або отримання послуги.

Зараз сучасна пошта активно розвивається та працює в секторі логістики, поштово-банківських послуг, каталожної торгівлі та прямої поштової розсилки, активно розвиває інформаційні технології, гібридну пошту і електронну комерцію. Тож людям приємно усвідомлювати, що пошта робить їх життя простішим, скорочує відстані та допомагає зберегти традиції людського спілкування.

Робимо життя зручнішим!

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Викрали майна на 2 млн грн, яке призначалося військовим та мешканцям деокупованих територій: зл...

Прочитайте повну статтю

Бавовняні футболки та теплий одяг: працівники сервісних центрів МВС передали допомогу військово...

Прочитайте повну статтю

Історія сталевої міці

Прочитайте повну статтю

Сергій Марченко: Впровадження належних реформ є основою для розвитку співпраці з міжнародними п...

Прочитайте повну статтю

Національний банк захищатиме в суді правомірність рішень про відкликання банківської ліцензії т...

Прочитайте повну статтю

Перший віцеспікер Олександр Корнієнко взяв участь у Діалозі високого рівня ІІ «Добре демократич...

Прочитайте повну статтю

ВАКС ухвалив рішення про часткове задоволення позову Мін’юсту до ПАТ «Авіаційний комплекс ім.С....

Прочитайте повну статтю

Окупанти обстріляли дитсадок в Херсоні та передмістя: є загиблий та поранені

Прочитайте повну статтю