Сенсація

Тернопільщина: надані адміністративні послуги та проведені погоджувальні процедури за 9 місяців 2023 року


Жовтень 05
18:14 2023

 Станом на 01.10.2023 року до Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області надійшло 151 звернення щодо отримання адміністративних послуг та на здійснення погоджувальних процедур. Спеціалістами відділу безпеки середовища життєдіяльності за результатами їх розгляду задоволено 212 звернення, у наданні 29 - ти відмовлено.

Зокрема, через Центр з надання адміністративних послуг м. Тернополя надійшло 50 справ щодо видачі дозволу (санітарного паспорта) на роботу з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання (рентгенкабінети закладів охорони здоров’я). Видано 27 санітарних паспортів. По 23 заявах відмовлено у їх видачі ( неповний комплект поданих документів, відсутність Акту ф.315/о, відсутність результатів проходження медичних оглядів чи непроходження оглядів усім персоналом, тощо).

Крім того через ЦНАП надійшло 44 документи, у яких обгрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. По 39 документах прийнято рішення (підготовлено позитивні висновки) щодо можливості видачі дозволу на викиди, по 5-ти документах дано відмови за обгрунтованими зауваженнями до їх змісту та неповної інформації щодо джерел забруднення атмосферного повітря.

На розгляд спеціалістів надійшло 43 заяви на видачу акту санітарно-епідеміологічного обстеження закладів медичного профілю з метою подальшого отримання ними ліцензій МОЗ України на провадження медичної практики та освітніх закладів на право отримання ліцензії МОН України з проведення навчання за освітніми програмами.. В ході обстежень порушень не виявлено.

Розглянуто 14 заяв щодо видачі дозволів на право експлуатації складів для зберігання пестицидів та агрохімікатів. За результатами проведених обстежень підготовлено та погоджено 13 санітарних паспортів на право ввезення та зберігання в складах отрутохімікатів. По 1 заяві внесено пропозиції по усуненню наявних порушень.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії