Сенсація

Тернопільщина: про шляхи покращення стану охорони праці та попередження виробничого травматизму у сільському господарстві обговорено на онлайн семінарі з аграріями області 


Листопад 12
10:00 2021

Під головуванням начальника Управління Держпраці Віталія Мариновського відбувся семінар на платформі Zoom з керівниками та представниками трудових колективів підприємств агропромислової галузі Тернопільщини на тему: «Охорона праці в сільському господарстві».   

Участь у заході також взяв представник Департаменту агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації та керівники структурних підрозділів Управління Держпраці.

Під час семінару посадові особи Управління Держпраці проаналізували стан виробничого травматизму у сільському господарстві за 10 місяців 2021 року на Тернопільщині, наголосили учасникам заходу на важливості створення безпечних та здорових умов праці та попередженню нещасних випадків і професійних захворювань в агропромисловому секторі.

Учасників заходу також поінформовано, що одним з дієвих механізмів моніторингу умов праці та здоров’я працівників є виконання наказу МОЗ України від 21.05.2007 №246 «Про порядок організації медичних оглядів працівників певних категорій», на підставі якого проводяться трудові медичні огляди працівників.

Окрім того, акцентовано увагу присутніх на необхідності отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки. Наголошено керівникам та представникам агропідприємств на необхідності вжиття таких заходів для забезпечення належного стану охорони праці:

На завершення учасники заходу прийняли спільне рішення про проведення щомісяця онлайн семінарів з метою покращення стану роботи у сфері охорони праці та попередження нещасних випадків і професійних захворювань в агропромисловій сфері.

Довідково:

На Тернопільщині за 10 місяців 2021 року на сільськогосподарських підприємствах травмовано 8 працівників, двоє  – загинуло, серед них: трактористи-машиністи, водії, підсобні робітники. 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Залякував місцевих мешканців та мародерив: поліцейські повідомили про підозру черговому колабор...

Прочитайте повну статтю

«Сталевий кордон»: ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

У Києві відкрилась виставка «10 років агресії – 10 років спротиву»

Прочитайте повну статтю

Аналіз національного ринку першопродажів аквакультурної риби: що і скільки?

Прочитайте повну статтю

ВРП внесе Президентові України подання про призначення двох суддів до місцевих судів Донецької...

Прочитайте повну статтю

СБУ затримала поплічника рашистів, який ремонтував російські танки під час боїв за Харків

Прочитайте повну статтю

У Козівському секторі УДМС у Тернопільській області побували гості

Прочитайте повну статтю

На Миколаївщині ДБР затримало керівника Укртрансбезпеки на мільйонних поборах з перевізників

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь