Тернопільщина: результати роботи відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами за 9 місяців 2023 року


Жовтень 09
18:16 2023

За 9 місяців 2023 року, до Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, надійшло надійшло 488 звернень громадян з приводу порушення їх прав як споживачів. При цьому на особистому прийомі отримано усних 399 скарг, в письмовому вигляді поступило 63 звернення, з урядової "гарячої лінії" отримано 26 скарг.

Протягом звітного періоду спеціалістами Управління розглянуто 482 звернення, з них на 84 – надано роз’яснення, 393 звернення задоволено, а також повернуто грошей споживачам в сумі 201,456 тис.грн.

Для належного рівня захисту прав споживачів на території області, створення дієвої системи консультування споживачів, надання роз’яснень законодавства у сфері захисту прав споживачів, спеціалістами Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами надано 46 роз’яснень вимог законодавства в засобах масової інформації (радіо, телебаченні, пресі).

З метою покращення взаємодії з органами місцевого самоврядування щодо реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів проведено 17 семінарів навчань на тему «Державний нагляд за дотриманням законодавства про захист прав споживачів» для представників районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад. Надано 36 консультацій та роз’яснень суб’єктам господарювання щодо дотримання вимог законодавства про захист прав споживачів.

Також, для поглиблення правової освіти, отримання теоретичних та правових знань з питань захисту прав споживачів серед учнівської молоді та студентів коледжу, спеціалістами Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами проведено 6 навчань.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

​Привітання Голови Ради суддів України з Днем Збройних Сил України

Прочитайте повну статтю

Розпочато реалізацію ініціативи Глави держави із забезпечення житлом Героїв України та їхніх сі...

Прочитайте повну статтю

Голова Верховної Ради України зустрівся у межах робочого візиту із членами Палати представників...

Прочитайте повну статтю

На Черкащині рибоохоронцями попереджено масовий мор риби у Кременчуцькому водосховищі

Прочитайте повну статтю

Реєстр зброї та документи закордоном: на засіданні Кабміну прийнято низку постанов, розроблених...

Прочитайте повну статтю

Брав участь у проведенні псевдореферендуму в Херсоні: повідомлено про підозру колаборанту

Прочитайте повну статтю

Прибутку на мільйон гривень щомісячно та товару на 9 млн грн: ліквідовано масштабне підпільне в...

Прочитайте повну статтю

Книга рекордів прикордонника з позивним «Африка»

Прочитайте повну статтю