Тернопільські нацгвардійці взяли участь у круглому столі «Національна безпека України: виклики та перспективи» під егідою НАТО


Листопад 22
14:08 2021

Попереднє

Наступне

Обговорювалися такі питання, як: співпраця Україна-НАТО як важливий механізм протидії гібридній війні, безпека кордонів та рівень потенційних небезпек та запропоновано шляхи їх усунення, перетин лінії розмежування внутрішньо переміщеними особами в умовах карантину, кіберзлочинність як загроза інформаційній безпеці, захист цифрових прав громадян як основа інформаційної безпеки держави, реформування Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в контексті інтеграції в НАТО, реформа правоохоронних органів в Україні.

Продовження круглого столу в форматі міжнародної конференції відбудеться незабаром у Польщі.

Надія Німець

фото з сайту Західноукраїнського національного університету

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Приватні та державні виконавці: правовий статус і повноваження

Прочитайте повну статтю

Діти Герої: 9-річний Артем Лукащев із Харкова врятував себе та бабусю під час пожежі

Прочитайте повну статтю

Як ветеранам працевлаштуватися у системі МВС: умови та вакансії

Прочитайте повну статтю

Шановні колеги! Вітаємо Вас із Днем державної служби України!

Прочитайте повну статтю

Заступниця Голови ВРП Оксана Кваша в ефірі програми «Факти» ICTV прокоментувала виконання Украї...

Прочитайте повну статтю

На Хмельниччині за розтрату понад 2 млн грн перед судом постане директор коледжу

Прочитайте повну статтю

Без стигми та замовчування: у Чернівцях обговорили допомогу постраждалим від СНПК

Прочитайте повну статтю

Понад 21 млн грн несплачених податків та неякісні вибухові пристрої: ДБР повідомило про нові пі...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь