Тестування кандидатів на вакантні посади Бюро економічної безпеки України


Листопад 12
15:00 2021

Сьогодні в Центрі оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби продовжується конкурс на зайняття вакантних посад в Бюро економічної безпеки України. Журналісти з «Право TV» завітали ознайомитись з процедурою конкурсу на посади категорії «В» та отримати коментар Голови НАДС Наталії Алюшиної.

Голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина розповіла про особливості проведення конкурсів на посади державної служби, їх механізм, учасників процесу, функції НАДС та Центру оцінювання.

«До нас листом звернувся очільник Бюро економічної безпеки України з проханням допомогти з організацією та проведенням конкурсів на зайняття вакантних посад в новоствореному органі. Оскільки наразі вони не мають можливості провести ці конкурси самостійно в себе, Центр оцінювання взяв на себе цю роль. Тут є відповідний адміністратор конкурсу, і саме метою Центру оцінювання є забезпечення першого етапу конкурсної процедури, як тестування на знання загального та спеціального законодавства за допомогою комп’ютерної техніки.

 За 4 дні з моменту старту тестової кампанії для Бюро економічної безпеки України було протестовано понад 1400 осіб» – зазначила Голова Агентства.

Журналісти поцікавились кількістю бажаючих пройти тестування в Центрі оцінювання, звідки вони, коли будуть відомі результати тестування, які складнощі виникали під час організації тестування, як часто виникає потреба у забезпеченні такої великої кількості бажаючих пройти. Відповіді на ці запитання чекаємо у репортажі «Право TV».

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь