"Творчість гурту "ONE WAY" - вихованців дитячого громадського руху "Школа безпеки", надихають українців на відсіч окупантам", - вважають члени Комітету з питань молоді і спорту


Травень 17
19:02 2022

До війни вони були звичайними учнями та студентами, любили збиратися разом, співати пісні. Все змінилося після 24 лютого, коли важкі події сколихнули нашу країну. Роздумуючи, чим вони можуть бути корисними для суспільства, п'ятеро друзів: Микола, Алла, Віта, Діана і Вадим вирішили стати однією командою, яка нестиме світло і духовну підтримку у цей непростий час. Так почався творчий шлях гурту «ONE WAY"(Один шлях).

Текст і музику першої пісні Микола написав після розмови зі своїм молодшим братиком, який дуже хвилювався через події в країні. Тоді лідер гурту зрозумів, що підтримати людей він може своїм співом і прославленням Бога.

У березні ми почули першу пісню гурту під назвою «Боже, ти країну збережи!». Пісня знайшла своїх вдячних слухачів, якіі повірили у краще та відчули сили рухатися далі.

А минулого тижня гурт «ONE WAY» записав нову пісню «В цей час тривоги...», текст якої торкається  до серця й не лишає нікого байдужим.

Микола, Алла, Віта та Діана - вокалісти, саме їх ви почуєте та побачите у не менш красивих відеокліпах пісень, а Вадим виконує, на перший погляд, непомітну роботу, проте це не так, його завдання надзвичайно важливе - комунікаційне. Саме завдяки його старанням  створено відеокліпи  до пісень, про життя гурту можемо читати у соцмережах: новини, розповіді, пости, фото.

Що цікаво, що майже усі учасники гурту - вихованці Бугринського осередку Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школи безпеки» Рівненської області. Дівчата відвідували гурток, брали участь в змаганнях та заходах місцевого і обласного рівнів, а хлопці - учасники і призери всеукраїнських змагань юних рятувальників 2016 та 2017 років у місті Харкові  та м. Одесі, а також Всеукраїнського форуму «Молодь - за безпечний світ» (2016 року),  який було присвячено 30-й річниці аварії на ЧАЕС та вшануванню Героїв Чорнобиля! 

Друзі розповіли, що «Школа безпеки» навчила їх бути стійкими, не зважаючи ні на що, допомагати людям у будь-який час, дала натхнення та цілеспрямованість, адже саме завдяки цьому вони пишуть пісні. А найголовніше - «Школа безпеки» навчила ЛЮДЯНОСТІ і ЛЮБИТИ свою КРАЇНУ!

Члени Комітету з питань молоді і спорту бажають учасникам гурту «ONE WAY» натхнення, творити далі й нести свою місію у світ!

Почути пісні громадяни України можуть за наступними посиланнями

https://youtu.be/DxQ5cx27aQg - ONE WAY «БОЖЕ, ТИ КРАЇНУ ЗБЕРЕЖИ!»

https://youtu.be/W4SZhFh6wzM  - ONE WAY  «В ЦЕЙ ЧАС...»

Слова і музика: Щербачук Микола; виконання: гурт «ONE WAY» (Один шлях) Щербачук Микола, Тарар Алла і Віта, відеокліп: Зеленов Вадим

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Гуляйпільщина: робота поліції в громаді та життя місцевих мешканців під постійними авіаційними...

Прочитайте повну статтю

Троє загиблих та п’ятеро поранених у селі Улакли на Донеччині

Прочитайте повну статтю

Смерть пройшла за 10 метрів: під час евакуації на Авдіївському напрямку «Білі янголи» потрапили...

Прочитайте повну статтю

Українська сила духу: нацгвардієць Олег Слівар, який пережив ампутацію ноги на фронті, виступив...

Прочитайте повну статтю

Прикордонник на псевдо «Крило» про бої на лівобережжі Херсонщини

Прочитайте повну статтю

«Теплі долоні». Діти прикордонників повернулися з відпочинку

Прочитайте повну статтю

Незаконно перетнути кордон з Угорщиною намагалися 9 порушників

Прочитайте повну статтю

Фізичні терапевти та лікарі ФРМ МВС України успішно завершили курс з неврології в Сполучених Шт...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь