У Чернівцях примусово повернуть 12-х громадян Молдови


Березень 25
18:08 2026

Дванадцятьох громадян Молдови, які перевищили передбачені законом терміни  перебування в Україні, виявили чернівецькі міграційники під час перевірок місць ймовірного перебування іноземців та осіб без громадянства – ринку «Калинівський», торгівельних майданчиків та автовокзалів обласного центру.

Переважна більшість іноземців перебувала на території країни з туристичною метою та некоректно розрахувала дату своєчасного виїзду. Щодо усіх неврегульованих мігрантів застосовано адміністративне стягнення згідно вимог ст. 203 КУпАП. Стосовно 11-ти іноземців керівництвом УДМС у Чернівецькій області ухвалено рішення про примусове повернення до країни походження. Щодо однієї іноземки таке рішення не ухвалювалося, оскільки жінка подала заяву на продовження терміну перебування в Україні.

По двом епізодам  за  ст. 205  КУпАП оштрафовано двох громадянок України, ще по трьом готуються матеріали для притягнення приймаючої сторони до адмін-відповідальності.

Управління ДМС у Чернівецькій області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь