У Івано-Франківську провели превентивний захід щодо дотримання безпеки праці під час виконання робіт на газорозподільних мережах
Інспектори Південно–Західного міжрегіонального управління Держпраці проведели превентивний захід з працівниками Івано–Франківської філії ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ».
Під час заходу було акцентовано на безпечному виконанні робіт підвищеної небезпеки. Особливу увагу приділили виконанню робіт з технічного обслуговування газорегулюючого обладнання ГРП.
Окремо наголошено на необхідності проведення своєчасного щорічного спеціального навчання з охорони праці з працівниками, які зайняті на роботах з підвищеною небезпекою, а також надано роз’яснення щодо порядку отримання дозволів на роботи підвищеної небезпеки.
The post У Івано-Франківську провели превентивний захід щодо дотримання безпеки праці під час виконання робіт на газорозподільних мережах first appeared on Державна служба України з питань праці.
![](https://dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/fbdd98ce-8f96-4684-b824-72d9de8ccb36-300x169.jpeg)
![](https://dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/4ae81c73-c0bc-4a91-b4af-a111f8ea7792-300x169.jpeg)
![](https://dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/9e335183-af4c-41a0-a680-b5a5f721c661-300x169.jpeg)