У Комітеті з питань економічного розвитку закликають усі країни Європейського Союзу погодити рішення про негайне припинення імпорту російської нафти!


Травень 17
13:02 2022

Російська Федерація, не припиняючи збройної агресії проти України, і надалі продовжує використовувати енергетичну залежність європейських країн як засіб для здійснення тиску на них, перетворюючи тим самим експорт своїх енергоносіїв на зброю проти цивілізованих держав, які не підтримують російську політику.

Так, зокрема, днями Росія під надуманими приводами припинила постачання електроенергії до Фінляндії після повідомлення останньої про намір вступу до НАТО. Раніше, у квітні місяці, Газпром припиняв постачання газу до Польщі та Болгарії за небажання цих країн розплачуватися за газ у російських рублях.

Наразі, у Європі продовжується обговорення і погодження чергового, уже шостого, пакету санкцій  проти Росії, в рамках якого має бути оголошене повне ембарго на постачання нафти з Російської Федерації, що має стати потужним ударом по російській економіці. Однак, на шляху до його запровадження постають певні перешкоди. Так, уряд Угорщини виступає проти зазначеного ембарго, намагаючись зберегти для своїх нафтопереробних підприємств  дешеву трубопровідну нафту з Росії.

Крім того, про необхідність «акуратно» вводити нафтове ембарго, щоб дати час ЄС знайти альтернативних постачальників та мінімізувати вплив санкцій на ринки, заявляла і Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. За її словами, відмова від нафти та очищених нафтопродуктів із Російської Федерації  має зайняти шість місяців і завершитися до кінця 2022 року.

Однак, у України немає шести місяців на очікування введення ембарго, адже кожен день зволікання - це руйнування української інфраструктури та втрати вітчизняної економіки.

У Комітеті з питань економічного розвитку вітають наміри Німеччини, яка, за інформацією Bloomberg, планує припинити імпорт російської нафти до кінця року, навіть якщо Євросоюзу не вдасться домовитися про загальноєвропейську заборону у наступному наборі санкцій. У Комітеті вдячні німецькому Уряду за такий крок та закликають усі країни Європейського Союзу погодити рішення про негайне припинення імпорту російської нафти!

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Гуляйпільщина: робота поліції в громаді та життя місцевих мешканців під постійними авіаційними...

Прочитайте повну статтю

Троє загиблих та п’ятеро поранених у селі Улакли на Донеччині

Прочитайте повну статтю

Смерть пройшла за 10 метрів: під час евакуації на Авдіївському напрямку «Білі янголи» потрапили...

Прочитайте повну статтю

Українська сила духу: нацгвардієць Олег Слівар, який пережив ампутацію ноги на фронті, виступив...

Прочитайте повну статтю

Прикордонник на псевдо «Крило» про бої на лівобережжі Херсонщини

Прочитайте повну статтю

«Теплі долоні». Діти прикордонників повернулися з відпочинку

Прочитайте повну статтю

Незаконно перетнути кордон з Угорщиною намагалися 9 порушників

Прочитайте повну статтю

Фізичні терапевти та лікарі ФРМ МВС України успішно завершили курс з неврології в Сполучених Шт...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь