У Кропивницькому КП «Благоустрій» виявлено порушень і недоліків на 53,7 млн грн


Березень 27
18:04 2023

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Благоустрій» Кропивницької міської ради» за період з 01.01.2020 по 31.10.2022, якою встановлено порушень і недоліків на 53,7 млн грн, зокрема таких, що призвели до втрат, на 4,8 млн грн.

Утримання об’єктів благоустрою міста Кропивницький є одним із видів діяльності КП «Благоустрій». Проте протягом 2020–2022 років підприємство не виконувало роботи з утримання природно-заповідного об’єкта, який обліковується на балансі підприємства – парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Перемоги». Так сталося через прийняття Кропивницькою міською радою рішення щодо передачі повноважень із утримання зелених насаджень парку «Перемоги» приватній особі. Отже, КП «Благоустрій» втрачено можливість отримати 8,9 млн грн додаткових надходжень.

Натомість підприємство виконувало роботи з благоустрою на об’єктах, які не обліковуються на його балансі. Через брак контролю з боку Головного управління ЖКГ за формуванням переліку об’єктів благоустрою, утримання яких здійснюється коштом місцевого бюджету, та прийняття керівниками КП «Благоустрій» неефективних рішень у 2020–2022 роках комунальним підприємством «Благоустрій» витрачено 967,9 тис. грн на утримання зелених насаджень на об’єктах, які не обліковуються на балансі підприємства.

Перевіркою також виявлено факти невідповідності кількості відпрацьованих людино-годин у табелях робочого часу порівняно з кількістю людино-годин, включених до актів виконаних робіт з утримання об’єктів благоустрою. Зазначене призвело до завищення вартості виконаних послуг з утримання зелених насаджень, парків та скверів за 2020–2021 роки та 10 місяців 2022 року на 4,8 млн грн.

Крім того, установлено, що Кропивницькою міською радою несвоєчасно передано витрати на капітальний ремонт скверу ім. Шевченка та реконструкції парку «Перемоги», які обліковуються на балансі КП «Благоустрій», що призвело до заниження вартості основних засобів в обліку підприємства на 39,9 млн грн.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Пресслужба Управління Східного офісу

Держаудитслужби в Кіровоградській області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Катерина Павліченко провела робочу зустріч з Директоркою Центру запобігання конфліктам ОБСЄ Кет...

Прочитайте повну статтю

До 15 років ув’язнення засуджено правоохоронницю з Луганщини, яка перейшла на службу до окупант...

Прочитайте повну статтю

Війська рф здійснили повітряні атаки по Харкову та Лозовій, одна людина загинула, щонайменше 13...

Прочитайте повну статтю

ВАКС задовольнив позовну заяву Мін’юсту про застосування санкції до АТ «Невская Косметика». В д...

Прочитайте повну статтю

Поліція Києва затримала диверсантів, які на замовлення спецслужб рф спалили залізничну релейну...

Прочитайте повну статтю

Ворог знову поцілив по Харкову: поліція працює на місці влучання

Прочитайте повну статтю

Відновлено оформлення паспортних документів у закордонних підрозділах ДП «Документ»

Прочитайте повну статтю

Збройна агресія рф проти України завдала значної шкоди рибному господарству

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь