У Львові відбувся Всеукраїнський форум з питань енергоефективності


Грудень 24
16:03 2021

У Національному університеті «Львівська політехніка» 24 грудня 2021 року відбувся Всеукраїнський форум високого рівня «Освіта і наука у сфері енергоефективності. Енергоефективність у закладах освіти і науки» за участю Міністра Сергія Шкарлета.

Представники МОН, Міненерго, Держенергоефективності, місцевої влади та ректори університетів обговорили питання модернізації закладів освіти та науки, а також підготовки спеціалістів у сфері енергоефективності.

«Наші зусилля націлені на створення належних умов для всіх учасників освітнього процесу в університетах. Саме тому ми реалізуємо проєкт «Вища освіта України», який передбачає фінансування заходів із підвищення енергоефективності українських ЗВО у розмірі 160 млн євро. Прагнення світової спільноти до сталого розвитку робить енергоефективність одним з наріжних каменів загальносвітової повістки», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр поінформував щодо пріоритетних кроків до 2026 року для досягнення енергетичної незалежності, зокрема:

Нагадаємо, за підтримки ЄІБ і ЄС українські університети підвищать енергоефективність і оновлять навчальні будівлі й гуртожитки.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь