Сенсація

У Тернополі проведено превентивний захід з питань організації та проведення медичних оглядів працівників підприємства та впровадження програм психосоціальної підтримки на робочому місці


Травень 21
18:01 2024

Фахівець управління інспекційної діяльності у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління  Державної служби з питань праці провела інформаційне відвідування підприємства КНП «Тернопільський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер»  Тернопільської обласної ради.

Представник Держпраці надала роз’яснення працівникам підприємства з питань організації та створення безпечних умов праці, оформлення документів для організації та проведення медичних оглядів працівників певних категорій, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, та щорічно для осіб до 21 року, згідно Наказу МОЗ України №246 від 21.05.2007 року.

Окрім того, головний державний інспектор розповіла працівникам підприємства про необхідність запровадження програм психосоціальної підтримки на робочому місці.

Психосоціальна підтримка на робочому місці є надзвичайно важливою для забезпечення здоров’я та добробуту працівників. Вона включає в себе різні заходи та практики, спрямовані на зменшення стресу, підвищення самопочуття та підтримку психологічного благополуччя працівників.

Більше інформації про найпоширеніші питання з гігієни праці та трудового законодавства в умовах воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі Держпраці  https://pratsia.in.ua.

The post У Тернополі проведено превентивний захід з питань організації та проведення медичних оглядів працівників підприємства та впровадження програм психосоціальної підтримки на робочому місці first appeared on Державна служба України з питань праці.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Держгеонадра оголосили восьмі аукціони в 2024 році

Прочитайте повну статтю

Представники Мінфіну та ДПС взяли участь у міжнародному навчально-практичному семінарі з питань...

Прочитайте повну статтю

Денис Малюська та Олександр Банчук взяли участь у пленарному засіданні Робочої групи ОЕСР

Прочитайте повну статтю

Андрій Гайченко: Посилюємо кіберзахист науково-дослідних центрів Міністерства юстиції України

Прочитайте повну статтю

Кабмін спростив процедуру перетину державного кордону аварійно-рятувальними формуваннями

Прочитайте повну статтю

Вербували підлітків для вчинення диверсій: Нацполіція спільно з СБУ викрила схему російських сп...

Прочитайте повну статтю

«Поради «Байкера»: автоматичний зовнішній дефібрилятор, де його знайти, якщо він терміново знад...

Прочитайте повну статтю

Шестеро поранених - поліція Донеччини документує наслідки нічної атаки на Селидове

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь