У військових частинах Західного ОТО локалізували пожежі


Листопад 11
22:03 2021

Щоправда, вогнища були невеликі і створювали їх самі нацгвардійці, аби тренуватись їх локалізувати. Навчання проходили в рамках зборів зі штатними пожежними командами військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії України. У Вінниці, Хмельницькому та Львові до навчання були залучені і рятувальники.

Попереднє

Наступне

Особовий склад батальйону спільно з  пожежно-рятувальним підрозділом 1 Державного пожежно-рятувального загону ДСНС міста Хмельницького відпрацював способи припинення процесу горіння, особливості гасіння пожежі на складах з паливо-мастильними матеріалами і на складах озброєння та боєприпасів.

«Це заняття було корисно і нацгвардійцям, і нам, – розповідає заступник начальника ДПРЧ №4 міста Львова старший лейтенант цивільного захисту Михайло Михайлишин. – Ми познайомились з об’єктом, разом зі штатною пожежною командою подивились місця для забору води. При виникненні пожежі на території частини, їх першим завданням є не допустити розповсюдження вогню. Коли ж підоспіє допомога рятувальників, нацгвардійці будуть надавати нам посильну допомогу».

Пожежники військової частини 3008 відпрацювали тактичне заняття із ліквідації умовної пожежі. За легендою на територію військової частини 3008 через паркан невстановлені особи перекинули палаючу шину, яка могла спричинити надзвичайну ситуацію. На місце події за лічені хвилини прибула позаштатна пожежна команда.

За матеріалами з військових частин Західного ОТО

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь