У Залі пам’яті вшанували п’ятьох загиблих нацгвардійців


Лютий 18
16:08 2022

Попереднє

Наступне

До пам’ятного заходу також долучилися долучились глави дипломатичних предстаництв, зокрема Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен та Надзвичайний та Повноважний Посол Франзузької Республіки Етьєн де Понсен.

Попереднє

Наступне

Усього дзвін сьогодні пролунав 33 рази. Серед загиблих п’ять військовослужбовців Національної гвардії України.

АМБРОС Сергій Сергійович

18 лютого 2015 року під час виконання службово-бойового завдання в с. Широкине, Новоазовського району, Донецької області вогневий розрахунок, до складу якого входив лейтенант Амброс, опинився під безперервним артилерійським та мінометним вогнем противника. Завдяки сміливим та рішучим діям Сергія поставлене завдання було виконано успішно, але в ході бою він отримав осколкове поранення, від якого загинув.

14 лютого 2015 підрозділ, до складу якого він входив, був направлений до м. Дебальцеве Донецької області для виконання бойового завдання щодо відбиття збройного нападу бойовиків на важливі об’єкти. Після виконання поставленого завдання близько 7.00 18 лютого 2015 року, рухаючись на автомобілі до пункту постійної дислокації, група потрапила в оточення та була обстріляна зі стрілецької зброї та важкої артилерії, унаслідок чого старший сержант Вовк отримав численні вогнепальні та осколкові поранення, від яких загинув.

18 лютого 2015 колона військовослужбовців Національної гвардії України під час руху в пункт постійної дислокації біля с. Логвиново Донецької області потрапила в засідку терористів та опинилася під щільним вогнем зі стрілецької зброї та танкових гармат. Під час обстрілу снаряд влучив в автомобіль, унаслідок

чого багато бійців отримали поранення різного ступеня важкості. У цьому автомобілі знаходився і сержант Гриценко.

14 лютого 2015 року підрозділ, до складу якого він входив, був направлений до м. Дебальцеве Донецької області для виконання бойового завдання щодо відбиття збройного нападу бойовиків на важливі об’єкти. Після його виконання близько 7.00 18 лютого 2015 року, рухаючись на автомобілі до пункту постійної дислокації, група потрапила в оточення та була обстріляна зі стрілецької зброї та важкої артилерії, унаслідок чого старшина Хорошковський отримав численні вогнепальні та осколкові поранення, від яких загинув.

18 лютого 2015 року під час виконання службово-бойового завдання у районі м. Дебальцево Донецької області колона автомобілів з військовослужбовцями, у якій рухався особовий склад підрозділу та сержант Чабан, потрапила під обстріл сепаратистів. Під час обстрілу снаряд влучив в автомобіль.

Деякий час Сергій Чабан вважався зниклим безвісти, проте 13 червня 2015 року його тіло було ідентифіковано та встановлено факт його загибелі.

Попереднє

Наступне

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Викрали майна на 2 млн грн, яке призначалося військовим та мешканцям деокупованих територій: зл...

Прочитайте повну статтю

Бавовняні футболки та теплий одяг: працівники сервісних центрів МВС передали допомогу військово...

Прочитайте повну статтю

Історія сталевої міці

Прочитайте повну статтю

Сергій Марченко: Впровадження належних реформ є основою для розвитку співпраці з міжнародними п...

Прочитайте повну статтю

Національний банк захищатиме в суді правомірність рішень про відкликання банківської ліцензії т...

Прочитайте повну статтю

Перший віцеспікер Олександр Корнієнко взяв участь у Діалозі високого рівня ІІ «Добре демократич...

Прочитайте повну статтю

ВАКС ухвалив рішення про часткове задоволення позову Мін’юсту до ПАТ «Авіаційний комплекс ім.С....

Прочитайте повну статтю

Окупанти обстріляли дитсадок в Херсоні та передмістя: є загиблий та поранені

Прочитайте повну статтю