У Запоріжжі поліція відкрила кримінальне провадження щодо матері та доньки за використання підроблених ковід-документів


Листопад 12
17:03 2021

У міжнародному аеропорту «Запоріжжя» жінки пред’явили підроблені довідки про отримання першої дози вакцини від COVID-19. В рамках досудового розслідування встановлюється коло осіб, причетних до виготовлення фальшивих форм первинної облікової документації щодо вакцинації.

11 листопада до відділу поліції №3 Запорізького районного управління надійшло повідомлення, що у міжнародному аеропорту «Запоріжжя» дві громадянки 1975 та 1995 років народження при перетині кордону пред’явили завідомо підроблені документи, а саме довідки про отримання щеплення першою дозою вакцини.

Слідчо-оперативна група поліції, які прибула на виклик, опитала жінок - матір та доньку. Під час подальших слідчих дій були вилучені недійсні документи. Поліцейські встановили, що при проходженні паспортного контролю громадянки пред’явили паспорт та довідку первинної облікової документації щодо отримання щеплення першою дозою вакцини від COVID-19. Підозру прикордонників викликали відповіді жінок про проведення вакцинації у Запоріжжі, але їхні довідки були видані у Києві.

Під час опитування матір пояснила працівникам поліції, що вона та її донька не бажали вакцинуватися, але хотіли поїхати на відпочинок, тому вирішили придбати підроблені форми первинної облікової документації, в яких мається інформація про отримання однієї дози вакцини.

За цими фактами дізнавачем поліції за процесуального керівництва прокуратури відкриті кримінальні провадження та розпочато досудове розслідування за ознаками ч. 4 ст. 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» Кримінального кодексу України. В рамках досудового розслідування встановлюється коло осіб, причетних до виготовлення фальшивих довідок.

Відділ комунікації поліції Запорізької області 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь