Сенсація

У Житомирі працівникам сфери будівництва доріг роз`яснили вимоги безпечної експлуатації підйомників


Жовтень 09
12:01 2023

Інспектори Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці роз’яснили працівникам ТОВ «Дорекс – безпека руху» вимоги безпечної експлуатації автомобільних підйомників.

Під час семінару обговорили питання дотримання вимог щодо строків та періодичності проведення технічних оглядів, випробування та експертних обстежень автомобільних підйомників. 

Фахівці нагадали, що підіймальне обладнання, що надається працівникам та використовується ними за призначенням, має утримуватися в справному стані, шляхом організації нагляду, технічного обслуговування а також  відповідати усім технічним регламентам. 

За результатами заходу працівникам рекомендовано впроваджувати на підприємстві ризикоорієнтовний підхід до системи управління охороною праці, а також здійснювати постійний контроль за станом охорони праці та трудовою дисципліною на виробничих об’єктах.

The post У Житомирі працівникам сфери будівництва доріг роз`яснили вимоги безпечної експлуатації підйомників first appeared on Державна служба України з питань праці.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії