Учасник проекту «Рука допомоги» Артем Алімов: «Важливо правильно оцінити власні сили, розуміти перспективи розвитку справи»


Грудень 29
22:06 2021

Випускник Харківської академії залізничного транспорту Артем Алімов працював і в торгівлі, і в будівельній фірмі, мав досвід роботи в інжиніринговій компанії. Але три роки тому перебивався тимчасовими підробітками.

–Якось передивлявся в інтернеті підходящі для мене вакансії, і натрапив на інформацію про те, що Міністерство соціальної політики за підтримки Світового банку в рамках проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України" реалізує на Харківщині пілот "Рука допомоги", – пригадує 34-річний чоловік з Харкова.

– Вже наступного дня я був у міському центрі зайнятості, де мені детально розповіли про умови участі в проекті. Більш вигідних умов на той момент (та, певно, й на сьогодні) не існувало. Держава давала гроші в безготівковій формі на придбання необхідного обладнання, які треба було повернути протягом трьох років. Причому, без відсотків. Платиш обов’язкові податкові платежі і єдиний соціальний внесок зі своїх доходів, і таким чином погашаєш мінікредит.

Артем мріяв займатися установкою систем вентиляції та кондиціонування. Тому одразу почав готувати бізнес-план. Детальні обрахунки показали, що для старту підприємництва йому потрібно близько 68 тис. грн. Чоловік успішно захистив бізнес-план у липні, але в активний сезон установки кондиціонерів не зміг стартувати, бо постачальники затягнули з інструментами.

– Зате вже з листопада я був у «бойовій готовності номер один» і чекав весни, – посміхається Артем Алімов. – Отримав базовий набір інструментів для обробки металу, вакуумний насос, пилососи…

Незважаючи на затримку в роботі не з власної вини, учасник проекту повернув надані кошти до державного бюджету вчасно. Спочатку він активно рекламував себе на OLX, а далі включилося «сарафанне радіо». Його замовники – побутові споживачі, комерційні структури, підприємства. Замовляють установку не лише кондиціонерів, а й вентиляції опалення, теплових насосів.

Він став професіоналом своєї справи, бо постійно розвивається. Не сліпо виконує завдання, а радить замовнику, як зробити краще. Його мета на найближчий час – повністю замкнути на собі монтаж опалювальної системи, вентиляції і кондиціонування, бо все це взаємопов’язано.

Звісно, великий обсяг робіт Артем виконує не сам, а наймає підрядників за договорами. Так йому вигідніше.

Загалом, радить Артем Алімов, дуже важливо з самого початку відкриття бізнесу оцінити власні сили, розуміти ситуацію в обраній сфері й перспективу в ній, а також мати чітке уявлення свого просування по шляху від точки А до точки Б.

Заробітками Артем задоволений. Каже, має запас фінансової міцності.

Вже з 1 січня 2022 року «Рука допомоги» повернеться в Україну у вигляді бюджетної програми обсягом близько 100 млн грн. Тисячі безробітних зможуть докорінно змінити своє життя і стати фінансово незалежними завдяки державній підтримці.

Детальний опис механізму надання фіндопомоги за посиланням https://www.kmu.gov.ua/.../deyaki-pitannya-spriyannya...

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Дмитро Фінашин: «Першочергова задача для мене – це комунікація з ветеранами за принципом «рівни...

Прочитайте повну статтю

Оголошується набір до Молодіжної ради при Голові українського Парламенту!

Прочитайте повну статтю

"Наш пріоритет – безпека громадян", – Ігор Клименко в авторській колонці 24 каналу

Прочитайте повну статтю

Адвокат зі стажем - це готовий суддя для першої інстанції, - Голова ВС

Прочитайте повну статтю

За матеріалами ДБР судитимуть «борців із наркотрафіком», які вимагали кошти у фармацевтичних ко...

Прочитайте повну статтю

АРМА виходить у космос: нові технології для розшуку та управління активами. Підписано угоду з Д...

Прочитайте повну статтю

До страховика застосовано захід впливу у вигляді анулювання ліцензії та призначено тимчасову ад...

Прочитайте повну статтю

Прем’єр-міністр України: Видатки на озброєння та військову техніку становитимуть щонайменше 739...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь