Українці виграли дев'ять нагород у перший день Дефлімпіади

Травень 03
15:21 2022

У місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія) стартували XXIV літні Дефлімпійські ігри серед спортсменів з порушеннями слуху.

Першого змагального дня національна команда України здобула дев'ять медалей, серед яких - 6 золотих, 2 срібні та 1 бронзова.

Першу золоту нагороду збірна України виборола в дебютному виді спорту – велоспорті. Чемпіонкою у спринті на дистанції 1000 метрів стала Єлизавета Топчанюк.

Українські каратисти завоювали відразу п'ять нагород.

Золоті медалі здобули: Карина Янчук (куміте, вагова категорія 68 кг), Олександр Махно (куміте, вагова категорія 84 кг) та Олександр Черняєв (ката).

Срібні нагороди: ката командна чоловіки – Олександр Кальник, Олександр Черняєв, Олександр Тритяк, а також Микола Пантюшин (куміте, вагова категорія 84 кг).

Яскраво виступила збірна команда України з плавання, яка у перший змагальний день виборола дві золотих та одну бронзову нагороду.

Золоті медалі вибороли: Ілля Султанов (50 м батерфляй), а також чоловіча естафета 4х100 м вільним стилем – Іван Зіненко, Артем Карниш, Владислав Адамович, Ростислав Якубовський, Олексій Литвиненко, Ілля Султанов, Олексій Коломієць, Максим Дудник.

Бронзову медаль завоювала Ірина Терещенко – 200 м комплексним плаванням.