Укроборонпром відзвітував про побудову антикорупційної інфраструктури у 2023 році


Грудень 14
15:06 2023

АТ «Українська оборонна промисловість» реалізувала або продовжує реалізацію 68% заходів з виконання рекомендацій щодо усунення корупційних ризиків, які надали експерти НАЗК і неурядових фахових установ. Про це, а також про підсумки роботи УОП із запобігання та протидії корупції у 3-4 кварталах поточного року йшлося під часпублічного обговорення, яке відбулося 13 грудня.

У заході, присвяченому Міжнародному дню боротьби з корупцією, взяли участь представники Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, The NATO Liaison Office (NLO), НАЗК, StateWatch, Supporting Adaptive Defence Reforms (SADR), керівники УОП та його підприємств. 

Директор Департаменту з питань комплаєнсу та управління ризиками Укроборонпрому Олена Ковальова розповіла про результати, яких було досягнуто у другому півріччі. Зокрема йшлося про створення довгострокової антикорупційної політики, розбудову інституту уповноважених з питань запобігання корупції завдяки забезпеченню їх незалежності, стандартизації професії та визначення цільових показників діяльності, а також формування культури доброчесності за принципом Tone at the top. Tone at the top є розповсюдженої практикою у провіднихглобальних зброярських компаніях, коли керівник задає тон і демонструє прихильність до світових норм доброчесності. 

Також на заході відбулися презентація та обговорення Консолідованого звіту про оновлене зовнішнє оцінювання корупційних ризиків у діяльності УОП і його підприємств від НАЗК, StateWatch і ГО “Разом проти корупції”. Надалі працівники Укроборонпрому та підприємств поспілкувалися про вимоги та стандарти закупівельних процесів країн НАТО зі спеціальним гостем заходу – фахівцем із закупівель Міністерства оборони Канади Пітером Малроні.

«Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» підтримало тренд ООН до Міжнародного дня боротьби з корупцією  та публічно прозвітувало про стан реалізації планів із запобігання та протидії корупції, – зазначає Олена Ковальова. – Лише через співпрацю та залучення кожного ми можемо подолати негативний вплив корупційних дій та розробити заходи щодо їх запобігання. Урядовці, державні службовці, працівники правоохоронних органів і засобів масової інформації, приватний сектор, громадянське суспільство, наукові кола, громадськість і молодь — усі мають спільно працювати для подолання корупції у оборонно-промисловому комплексі».

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук зустрівся з делегацією Конгресу США на чолі з се...

Прочитайте повну статтю

Голова Верховної Ради України під час свого візиту до Канади зустрівся Президенткою Конгресу ук...

Прочитайте повну статтю

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук зустрівся з Міністром закордонних справ Канади М...

Прочитайте повну статтю

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук у межах роботи Міжнародного безпекового форуму в...

Прочитайте повну статтю

Виступ Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука на 16-му Галіфакському міжнародному без...

Прочитайте повну статтю

УІНП відкрив вуличну виставку присвячену Голодомору 1932-33 років

Прочитайте повну статтю

У Комітеті з питань економічного розвитку завершується підготовка до другого читання законопрое...

Прочитайте повну статтю

Український народ обрав власне майбутнє та щодня виборює його, — Олександр Корнієнко взяв участ...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь