Ухвалено проєкт колективного договору Держенергонагляду
4 липня відбулися загальні збори трудового колективу Державної інспекції енергетичного нагляду України. Захід відбувся у режимі онлайн за допомогою платформи Webex.
Метою загальних зборів стало ухвалення проєкту колективного договору Держенергонагляду.
Участь у заході взяли Голова Руслан Слободян, Голова робочої групи з розробки проєкту колективного договору – заступник Голови Анатолій Замулко, голова профспілкової організації Інна Царенко та делегати трудового колективу відомства.
З вітальним словом до учасників зборів звернувся Руслан Слободян, в якому наголосив на важливості соціального діалогу між робітниками та працедавцем, надійною запорукою якого є колективний договір. «Укладання колективного договору сприяє встановленню довіри між сторонами – працівниками та роботодавцем. Він створює платформу для конструктивного діалогу та співпраці, де обидві сторони можуть висловлювати свої погляди, розглядати проблеми та досягати компромісу», - зазначив Голова Держенергонагляду.
Головуючим зборів обрано Анатолія Замулка, який представив проєкт колективного договору та розповів про етапи його створення ініціативною групою протягом квітня-травня 2023 року. Також підкреслено, що зазначений проєкт було розіслано усім працівникам Держенергонагляду для ознайомлення та надання пропозицій і зауважень.
Після представлення проєкту колективного договору загальні збори трудового колективу Держенергонагляду одноголосно ухвалили його.
Також підтримано, в установленому порядку рішення:
Довідково:
Укладання колективного договору між працедавцем та робітниками є важливим елементом сучасних трудових відносин. Колективний договір є письмовою угодою між представниками роботодавця та профспілки (або іншими представниками робітників), яка встановлює права та обов'язки сторін у сфері праці.
Основна мета колективного договору полягає у забезпеченні справедливих та гуманних умов праці для робітників. Це важливий інструмент, який дозволяє забезпечити баланс інтересів між робітниками та роботодавцем, підвищити якість праці та покращити трудові умови.