В ОЕСР високо оцінили досягнення України в антикорупційній політиці


Жовтень 09
12:19 2023

Українська делегація на чолі з заступником Голови Національного агентства з питань запобіганні корупції (НАЗК) Ярославом Любченко взяла участь у презентації Звіту в межах 5-го раунду моніторингу Стамбульського плану дій з боротьби проти корупції. Він був присвячений викликам і досягненням України у різних сферах боротьби з корупцією та розбудови доброчесності за 2022 рік та перше півріччя 2023 року.

Україна отримала високі оцінки від ОЕСР у п`яти сферах:

«Розбудова доброчесності та належного врядування є ключовим для наближення України до стандартів ОЕСР та нашого майбутнього членства в організації. Попереду ще багато роботи, але позитивна оцінка представників ОЕСР нашого звіту є черговим кроком на цьому шляху», — зазначає заступник Голови НАЗК Ярослав Любченко 

Найближчим часом звіт буде опублікований та переданий Україні для врахування його рекомендацій.

Крім того, заступник керівника апарату НАЗК Олександр Стародубцев виступив на круглому столі ОЕСР, присвяченому доброчесності у вищий освіті. Він розповів про ключові досягнення України за цим напрямком, зокрема: запровадження зовнішнього незалежного оцінювання, законодавче впровадження академічної доброчесності, створення Національного агентства з питань забезпечення якості вищої освіти, оновлену модель запобігання корупції в університетах та багато іншого. 

«Це лише деякі приклади з того, чого ми досягли у боротьбі з корупцією та просуванні доброчесності у вищій освіті в Україні. Незважаючи на невпинні спроби держави-терориста рф перешкодити нашому прогресу, вкрай важливо, щоб ми продовжували розвивати культуру доброчесності на рівні навчальних процесів. Адже доброчесна нація – це успішна нація», — заявив Олександр Стародубцев.

Нагадаємо, що влітку 2022 року Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль передав заявку на вступ нашої держави до ОЕСР.  НАЗК відіграє активну роль в процесі інтеграції України до організації. ОЕСР об’єднує 37 найрозвиненіших країн світу. Метою діяльності ОЕСР є створення найкращих рішень для державної політики, яка сприятиме економічному процвітанню, рівним можливостям і добробуту.

Посилання скопійовано

Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розстріляні росією: Андрій Сорока поїхав на завдання перед ротацією та не повернувся назад

Прочитайте повну статтю

Представники командування Національної гвардії відвідали бійців, які проходять лікування

Прочитайте повну статтю

Боронив східні кордони, тепер повернувся до улюбленої справи: історія прикордонника-кінолога

Прочитайте повну статтю

Топ-10 трендів у галузі аквакультури 2023 року: креветківництво

Прочитайте повну статтю

Держенергоефективності та “Schneider Electric Україна” домовилися про співпрацю задля впровадже...

Прочитайте повну статтю

Олександр Корнієнко: Нині є величезний шанс реформувати не лише законодавство та правову систем...

Прочитайте повну статтю

Тетяна Кірієнко: Співпраця з бізнес-асоціаціями завжди у фокусі уваги

Прочитайте повну статтю

Викрито озброєне злочинне угруповання рейдерів у Києві

Прочитайте повну статтю