В Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні


Лютий 20
11:15 2022

20 лютого Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні - людей, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього України.

Цього дня 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану під час Революції Гідності, коли протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.

Сьогодні ми вклоняємося Героям, які під час Революції Гідності без зброї в руках змінили майбутній курс нашої держави.

Висловлюючи глибокі співчуття матерям і батькам, рідним і близьким загиблих, усвідомлюємо, що жодні слова не втамують біль від утрати. Ніхто не зможе повернути їм найцінніше — життя полеглих патріотів.

Справедливою даниною незгасної пам’яті полеглих патріотів має бути щоденна копітка праця заради єдиної, незалежної, демократичної і європейської України.

105 Героям Небесної Сотні посмертно присвоєно звання Герой України, а троє іноземців - громадянин Білорусі Михайло Жизневський, Грузії – Зураб Хурція і Давид Кіпіані посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні в багатьох містах проводяться меморіальні заходи, присвячені пам’яті загиблих героїв - Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи.

СЛАВА ГЕРОЯМ!

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь