В Запоріжжі запроваджено карантинний режим по регульованому шкідливому організму- Амброзії полинолистій


Вересень 05
18:03 2024

За поданням державного фітосанітарного інспектора Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області розпорядженням голови Запорізької районної державної адміністрації від 29.08.2024 №236 на території землекористування районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району м. Запоріжжя запроваджено карантинний режим у зв’язку з виявленням регульованого шкідливого організму – Амброзії полинолистої (Ambrosia artemisiifolia L.) на площі 2,9 га.

Розпорядженням затверджено фітосанітарні заходи щодо локалізації та ліквідації вогнища регульованого шкідливого організму.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Звільнені з полону та опікуни майна зниклих безвісти осіб безоплатно відновлюватимуть посвідчен...

Прочитайте повну статтю

«Сила в єдності: до Дня Конституції України курсанти та студенти закладів освіти системи МВС пр...

Прочитайте повну статтю

У Запоріжжі видворено двох іноземців із неврегульованим правовим статусом

Прочитайте повну статтю

У День Конституції України Голова Верховної Ради взяв участь у спільній молитві за нашу державу

Прочитайте повну статтю

30 років Конституції України: від задекларованих прав до дієвих механізмів захисту

Прочитайте повну статтю

Рівно 30 років тому було ухвалено Основний Закон нашої держави, - Володимир Зеленський

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: Конституція починається з людини – її життя, гідності, свободи та безпеки

Прочитайте повну статтю

Конституції України – 30 років!

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь