Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук зустрілася з дітьми, яких вдалося евакуювати з «АзовСталі»
Понад два місяці наші громадяни жили у бомбосховищах, не мали нормальної їжі, води та засобів зв’язку. Сьогодні вони вже у Запоріжжі і проходять перший етап адаптації.
Представники Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій допомагають людям поновити документи, банківські картки, отримати речі першої необхідності, одяг, продукти, налагодити зв'язок та в подальшому відправлять на відпочинок до західних регіонів.
Серед врятованих маріупольців є і діти. З ними майже одразу після успішної евакуації зустрілася Ірина Верещук. Діти розповіли, як бачили двомісячні жахи війни, руйнування власних будинків та загибель близьких, а також поділились планами на майбутнє та мріями.
Своєю чергою, Віцепрем’єр-міністр подарувала маленьким маріупольцям сучасні планшети, щоб діти були на зв’язку із друзями та рідними й мали змогу розважатися.
Наразі операція по евакуації українських громадян з Маріуполя триває і далі.
![](http://minre.gov.ua/sites/default/files/field/image/photo_2022-05-05_14.12.12.jpeg)
![](http://minre.gov.ua/sites/default/files/photo_2022-05-05_14.12.15.jpeg)
![](http://minre.gov.ua/sites/default/files/photo_2022-05-05_14.12.18.jpeg)
![](http://minre.gov.ua/sites/default/files/photo_2022-05-05_14.12.26.jpeg)
![](http://minre.gov.ua/sites/default/files/photo_2022-05-05_14.12.22_0.jpeg)