Віцеспікерка Олена Кондратюк та Маршалок Сейму Польщі Ельжбета Вітек: Перемога України у війні з російським агресором стане перемогою для всієї Європи
![](https://www.rada.gov.ua/uploads/logos_small/6241fb2ad77a2206ff7700aa421aebad.jpeg)
Перемога України у війні з російським агресором стане перемогою для всієї Європи. Про це йшлося під час зустрічі Заступниці Голови Верховної Ради Олени Кондратюк з Маршалком Сейму Республіки Польща Ельжбетою Вітек.
Під час двосторонньої зустрічі у Варшаві було детально обговорено весь комплекс питань підтримки українців у Польщі, а також відбудову українських регіонів та міст, що постраждали від російського вторгнення.
«Важливо спрямувати заморожені російські активи для цих потреб», — підкреслила Олена Кондратюк.
«Кожного дня ми шукаємо рішення для гуманітарної допомоги Україні», — наголосила Ельжбета Вітек.
Польща також активно переконує усі країни Євросоюзу надати Україні статус країни-кандидата на вступ до ЄС.
«Вдячна за таку послідовну адвокацію та єдність польської влади у питанні європейської інтеграції України», — сказала Олена Кондратюк.
![](https://www.rada.gov.ua/images/1kondra25051.jpg)
![](https://www.rada.gov.ua/images/281789849_400895635416337_7439215203623244743_n.jpg)
![](https://www.rada.gov.ua/images/281187793_400895672083000_7371158192910067461_n.jpg)
![](https://www.rada.gov.ua/images/281739686_400895702082997_8059565050098004034_n.jpg)
![](https://www.rada.gov.ua/images/283457466_400895762082991_6030248305165460062_n.jpg)