Віцеспікерка Олена Кондратюк та Маршалок Сейму Польщі закликали спікерок парламентів країн Євросоюзу надати Україні статус кандидата на вступ у ЄС


Травень 25
18:09 2022

«Разом із Маршалком Сейму Польщі Ельжбетою Вітек закликали лідерок п’яти парламентів країн ЄС надати Україні у червні цього року статус країни-кандидата на вступ до Європейського Союзу», — наголосила Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк.

Віцеспікерка Парламенту України зауважила, що таким було спільне звернення до колежанок із парламентів Іспанії, Литви, Чехії, Кіпру та Австрії під час відеоконференції жінок-спікерок парламентів країн Європи, яка відбулась у Варшаві.

«Україна заслужила своєю жертвою та боротьбою бути частиною великої європейської родини. Ціна, яку ми платимо за свою незалежність, територіальну цілісність, свій європейський вибір і право стати членами ЄС, — величезна і кривава», — зазначила Олена Кондратюк.

До того ж, Заступниця Голови Парламенту заявила, що Україна добре усвідомлює, що після одержання кандидатства має виконати свою домашню роботу для досягнення високих стандартів ЄС. Україна готова до цього і буде наполегливо працювати над досягненням цієї мети.

«Україна сьогодні виборює не лише свою, але й європейську свободу та незалежність!» — наголосила, зі свого боку, Маршалок Сейму Республіки Польща Ельжбета Вітек.

«Разом із Маршалком Сейму Польщі ми свідомі того, що сьогодні всій Європі потрібна єдність та рішучість у безумовному наданні Україні статусу кандидата у члени ЄС вже у червні 2022 року. Без жодних зволікань із цим історично справедливим рішенням», — резюмувала Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Як фізичній особі – підприємцю – платнику єдиного податку (крім е-резидента) відмовитись від за...

Прочитайте повну статтю

Визначення походження дитини

Прочитайте повну статтю

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відзначив бійців бригади «Хартія»

Прочитайте повну статтю

Оголошено конкурс психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей...

Прочитайте повну статтю

Під постійними обстрілами: рятувальники евакуаційної групи «Фенікс» вивезли з прифронтового сел...

Прочитайте повну статтю

Двоє людей загинули: поліція документує наслідки чергових російських атак Херсонщини

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко розповів про чергові результати демілітаризації ворожої армії від бійців Націонал...

Прочитайте повну статтю

Кількість постраждалих внаслідок ворожого обстрілу Полтави збільшилась до 22 людей

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь