Викрали майна на 2 млн грн, яке призначалося військовим та мешканцям деокупованих територій: зловмисників затримано
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/7/4/7/9/1/photo-2023-12-04-17-19-41.jpg.webp)
Поліцейські Кіровоградської області затримали підозрюваних у крадіжках майна з вантажівок, яке призначалося військовим та мешканцям деокупованих територій. Правоохоронці задокументували 15 епізодів злочинної діяльності фігурантів.
Фігуранти скоювали крадіжки з вантажного транспорту під час руху, використовуючи спеціально обладнаний легковий автомобіль. Сума збитків, завдана потерпілим, складає майже 2 мільйони гривень.
Поліцейські провели близько 30 обшуків на території Кіровоградської та Полтавської областей та вилучили речові докази, які вказують на злочинну діяльність зловмисників.
Двох учасників злочинної групи затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили про підозру.
Розслідування проводиться за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання – позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.
Національна поліція України
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/7/4/7/8/5/mceu-56844748511701701785793.jpg)
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/7/4/7/8/6/mceu-53245425621701701811216.jpg)
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/7/4/7/8/7/mceu-15766829431701701835702.jpg)