Ворог продовжує тиснути на українців, тепер шляхом створення техногенних катастроф


Лютий 27
11:10 2022

Про наслідки ракетних обстрілів цієї ночі житлових будинків і об’єктів цивільної інфраструктури на своїй сторінці у Фейсбук повідомив в.о. Міністра Руслан Стрілець. Зокрема, про пожежу на нафтобазі у с. Крячки Васильківської громади Київської області та пошкодження газопроводу на Харківщині.

Російські снаряди також влучили у загорожу ДСП «Об’єднання «РАДОН». Зараз системи моніторингу на підприємстві працюють в штатному режимі. Перевищень не зафіксовано. Сховище радіоактивних відходів не пошкоджено. Загрози населенню, працівникам, обладнанню та будівлям немає.

Військові та збройні конфлікти завжди завдають значних втрат довкіллю. Але зараз дії РФ створюють загрозу техногенної катастрофи не тільки для України, а й для усієї Європи.

Психологічний тиск на українців продовжується.

Але ми не здаємось, зберігаємо спокій та віримо в наші ЗСУ!

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Приватні та державні виконавці: правовий статус і повноваження

Прочитайте повну статтю

Діти Герої: 9-річний Артем Лукащев із Харкова врятував себе та бабусю під час пожежі

Прочитайте повну статтю

Як ветеранам працевлаштуватися у системі МВС: умови та вакансії

Прочитайте повну статтю

Шановні колеги! Вітаємо Вас із Днем державної служби України!

Прочитайте повну статтю

Заступниця Голови ВРП Оксана Кваша в ефірі програми «Факти» ICTV прокоментувала виконання Украї...

Прочитайте повну статтю

На Хмельниччині за розтрату понад 2 млн грн перед судом постане директор коледжу

Прочитайте повну статтю

Без стигми та замовчування: у Чернівцях обговорили допомогу постраждалим від СНПК

Прочитайте повну статтю

Понад 21 млн грн несплачених податків та неякісні вибухові пристрої: ДБР повідомило про нові пі...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь