Сенсація

Всесвітній день ментального здоровʼя: як працюють психологи з лав МВС під час аварійно-рятувальних робіт


Жовтень 10
15:14 2023

"На жаль, ми дуже часто виїжджаємо на надзвичайні ситуації, бачимо, як люди і цілі сім'ї втрачають все в одну мить. У нас був випадок, коли ми приїхали на місце обстрілу окупантами, і там батько з матір'ю втратили доньку, зятя і маленьку онучку, якій було всього лише 11 місяців", — розповідає старший лейтенант служби цивільного захисту, психолог Головного управління ДСНС у Запорізькій області Юлія Сидоренко.

За час війни також змінилася концепція життя психологів. Якщо раніше вони виїжджали на надзвичайні ситуації і знали, що під час роботи тобі нічого не загрожує, а потім після неї приїдеш додому і все буде спокійно, ти будеш впевнений у своїй безпеці, то зараз такого немає.

"Зараз ти розумієш, що працюєш у місці, куди в будь-який момент може прилетіти повторно. І так само ти приходиш додому і розумієш, що ти у небезпеці. Але наша праця того варта, особливо коли ти чуєш слова вдячності, тоді розумієш, що цю роботу робиш недарма, що ти комусь допомагаєш. Це є мотивацією для мене", — переконана Юлія.

Департамент комунікації МВС України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії