Вже четвертий день поспіль національна дефлімпійська збірна команда України утримує першу позицію на XXIV Літніх Дефлімпійських іграх


Травень 06
13:28 2022

Сьогодні у доробку збірної - 8 високих нагород серед яких - 5 золотих, 3 срібних. На сьогоднішній день Україна виборола 46 медалей, серед яких - 24 золоті, 9 срібних та 13 бронзових.

Саме сьогодні національна збірна перетнула рубіж завойованих на усіх попередніх Дефлімпійських іграх золотих медалей: від першої Дефлімпіади Незалежної України (1993) до Дефлімпіади-2017 року. І це неймовірно!!! 

Сьогодні 2 золотими медалями завершили змагання на Дефлімпіаді збірна з дзюдо, виборовши найвищі нагороди у командах жінок та чоловіків.

Знайомтесь - наші чемпіонки та чемпіони:

Жіноча команда:

• Авдєєва Катерина (Дніпропетровська обл.)

• Колеснікова Валерія (Дніпропетровська обл.)

• Кравченко Оксана (Дніпропетровська обл.)

• Погорєлова Марина (Донецька обл.)

• Шепелюк Катерина (Рівненська обл.)

• Шостак Анна (Дніпропетровська обл.)

Чоловіча команда:

• Куля Максим (Одеська обл.)

• Маклаков Володимир (Дніпропетровська обл.)

• Мозирев Владислав (Харківська обл.)

• Нетяга Лука (Житомирська обл.)

• Фандєєв Артем (Миколаївська обл.)

• Шеретов Дмитро (Дніпропетровська обл.)

За результатами участі у ХХIV літніх Дефлімпійських іграх національна дефлімпійська збірна команда з дзюдо виборола 13 нагород, з яких 5 золотих, 2 срібних та 6 бронзових та посіла перше загальнокомандне місце серед 25 країн учасниць.

Сьогодні яскраво «вистрілила» кульова стрільба: 2 золоті нагороди!

Чемпіонками у стрільбі стали: представниці Чернігівської області: Афонченко Інна (пневматичний пістолет, 10м) та Дніпропетровської області Ликова Віолета (пневматична гвинтівка, 10 м).

У плаванні сьогодні - 1 золота та 3 срібні нагороди.

Золоту медаль виборов Коломієць Олексій (100 м брасом) (Чернігівська обл.)

Срібні медалі:

Махник Аніта (100 м брасом) (Дніпропетровська обл.)

Гриценко Владислав (100 м брасом) (Кіровоградська обл.)

А також жіноча естафета (4х200 вільним стилем) - Махник Аніта, Іваненко Катерина (Харківська обл.), Тарасенко Дар’я(Кіровоградська обл.), Терещенко Ірина (Кіровоградська обл.).

Також сьогодні відбулись і перемоги у командних видах спорту та в командних програмах.

Волейбол (чоловіки): Україна перемогла Туреччину з рахунком 3:2.

Баскетбол (чоловіки) : Україна перемогла Грецію з рахунком 89:41.

Пляжний волейбол (жінки): Україна 1 перемогла команду Литви з рахунком 2:0, та поступилась команді Україна 2 з рахунком 0:2. Україна 2 перемогла команду Канади з рахунком 2:0.

Пляжний волейбол (чоловіки): Україна 1 перемогла команду Гани з рахунком 2:0, Україна 2 перемогла команду Італії з рахунком 2:0.

Розпочались сьогодні змагання із тенісу настільного у командних видах (чоловіки, жінки). Сьогодні обидві наші команди перемогли своїх суперників та потрапили до півфіналів, що відбудуться завтра.

Слава Україні!!!

Обов’язково Переможемо!!!

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь