Харківська область отримає додаткові 20 мільйонів гривень на закупівлю паливної деревини – рішення Уряду


Листопад 29
18:37 2022

Перерозподіл коштів здійснено за рахунок невикористаної субвенції Сумською ОВА. Відповідна пропозиція Сумської обласної військової адміністрації була підтримана на нараді під головуванням Віцепрем’єрки Ірини Верещук.

Нагадаємо, за ініціативи Мінреінтеграції на початку жовтня Уряд затвердив розподіл субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам в обсязі майже 563 мільйони гривень для забезпечення населення особливо небезпечних регіонів безоплатними дровами.

Станом на кінець листопада Миколаївська та Херсонська обласні військові адміністрації, а також територіальні громади Харківської, Чернігівської, Дніпропетровської, Сумської та Донецької областей уклали всі договори з лісгоспами про закупівлю паливної деревини та розпочали доставку дров до населення прифронтових територій.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

З нагоди Дня Конституції України Володимир Зеленський вручив нагороди рятувальникам, поліцейськ...

Прочитайте повну статтю

Звільнені з полону та опікуни майна зниклих безвісти осіб безоплатно відновлюватимуть посвідчен...

Прочитайте повну статтю

«Сила в єдності: до Дня Конституції України курсанти та студенти закладів освіти системи МВС пр...

Прочитайте повну статтю

У Запоріжжі видворено двох іноземців із неврегульованим правовим статусом

Прочитайте повну статтю

У День Конституції України Голова Верховної Ради взяв участь у спільній молитві за нашу державу

Прочитайте повну статтю

30 років Конституції України: від задекларованих прав до дієвих механізмів захисту

Прочитайте повну статтю

Рівно 30 років тому було ухвалено Основний Закон нашої держави, - Володимир Зеленський

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: Конституція починається з людини – її життя, гідності, свободи та безпеки

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь