Як керівництво КП «Облводоканал» розпорядилося 40 млн грн резервного фонду Держбюджету


Березень 20
12:05 2023

У січні поточного року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області вийшли на планову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності КП «Облводоканал». Підстава для цього була вагома: підприємству для  забезпечення  діяльності водопровідно-каналізаційного господарства у 2022 році  виділено 40 млн грн з резервного фонду бюджету.

Спочатку генеральний директор підприємства допустив аудиторів  до проведення  заходу надав кабінет, затребувані документи,  можливість користуватися розмножувальною технікою. Та вже у  лютому його дружелюбність почала різко танути: доброзичливий тон змінився категоричним. Сталося це тоді, коли мова зайшла про підстави нарахування та виплати заробітної плати на окупованих територіях, у тому числі за договорами цивільно-правового характеру на суму близько 900 тис. грн, за оплату робіт з демонтажу водопровідних труб на суму понад 1 млн грн, про стягнення боргів з товариств-боржників, що обернулося непогашеною дебіторською заборгованістю, за якою минув  термін позовної давності, на суму близько 160 тис. гривень.

Керівництву явно не сподобалися  факти, які встановили аудитори, і їм запропонували більш «зручні умови» для проведення ревізії: складське приміщення, де зберігалися автомобільні запчастини, паливно-мастильні матеріали, де відсутнє опалення (і це посеред зими!), комп’ютерна та розмножувальна техніка.  А потім і зовсім відмовили у наданні документів для перевірки.

Зважаючи на це, Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області звернулося до Запорізької обласної ради та Запорізької обласної військової адміністрації з пропозицією розглянути питання щодо відповідності займаній посаді генерального директора КП «Облводоканал» ЗОР.

Про факти перешкоджання проведенню заходу державного фінансового контролю, що мають ознаки  кримінального правопорушення, поінформовано правоохоронні органи.

Пресслужба управління Східного офісу

Держаудитслужби в Запорізькій області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Державна архівна служба України презентує унікальний документ Національного архівного фонду: Гр...

Прочитайте повну статтю

У Замлинні на Волині відбулися майстерні польсько-українського примирення

Прочитайте повну статтю

День рибалки 2024: рибогосподарники отримали вітання з нагоди професійного свята

Прочитайте повну статтю

Підсумки тижня: команда ФДМУ провела успішних аукціонів на 33,21 млн гривень

Прочитайте повну статтю

Велика приватизація: Уряд затвердив стартові ціни та умови продажу готелю «Україна» та «Об`єдна...

Прочитайте повну статтю

Керівник психологічної служби МВС розповів у інтерв'ю, як дбають про ментальне здоров'я гвардій...

Прочитайте повну статтю

В Україні стартувало впровадження електронних протоколів для документування правопорушень у сфе...

Прочитайте повну статтю

Електронні консультації з громадськістю

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь