Як працює OSINT-розвідка у сфері розшуку незаконних активів?


Березень 16
18:16 2023

Одним з ключових інструментів, який використовують працівники АРМА під час виявлення та розшуку активів, є відкрите джерело розвідки (OSINT). OSINT є ефективним інструментом збору інформації, що дозволяє отримувати доступ до великої кількості даних з відкритих джерел.

Основний підхід до використання OSINT полягає у зборі інформації з відкритих джерел, таких як соціальні мережі, блоги, форуми, новинні сайти та інші джерела. Для збору цих даних працівники АРМА використовують пошукові системи Google, Bing, Yahoo та інші. Крім того, використовуються спеціальні інструменти для збору інформації, такі як сканери веб-сайтів та соціальних мереж.

OSINT також включає в себе аналіз отриманої інформації. Проаналізувавши відомості, зібрані з різних джерел, працівники АРМА отримують більш повну картину щодо активів. Цей аналіз включає зіставлення інформації з різних джерел, аналіз тенденцій та патернів.

Іншими корисними джерелами для збору OSINT-інформації є веб-форуми, блоги, соціальні мережі, відеохостинги та інші веб-ресурси.

Для успішного збору OSINT-інформації працівники АРМА мають певні навички та знання. Одним з головних аспектів є уміння проводити точний пошук та аналіз зібраної інформації. Досвідчені спеціалісти з OSINT розрізняють важливу інформацію від менш важливої та дискредитованої.

Експерти АРМА працюють з різними інструментами аналізу OSINT-інформації. Це спеціальні програмні засоби на кшталт Maltego, OSINT Framework, Hunchly та інші. Здатність до швидкого знаходження та аналізу великої кількості інформації робить OSINT надважливим інструментом виявлення та розшуку активів.

Крім того, OSINT допомагає виявити зв'язки між різними людьми, компаніями та організаціями, що можуть мати важливе значення для проведення розслідування. Використання таких поширених джерел, як соціальні мережі, форуми та блоги допомагає виявити зв'язки між особами та організаціями, які можуть мати спільні інтереси або бути пов'язаними з певними злочинними діями.

Отже, інструменти і методи OSINT дозволяють збирати й аналізувати великі обсяги інформації в мережі Інтернет, забезпечуючи кримінальні розслідування та санкційний механізм матеріалами для процесуальних дій та формування доказової бази.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Катерина Павліченко провела робочу зустріч з Директоркою Центру запобігання конфліктам ОБСЄ Кет...

Прочитайте повну статтю

До 15 років ув’язнення засуджено правоохоронницю з Луганщини, яка перейшла на службу до окупант...

Прочитайте повну статтю

Війська рф здійснили повітряні атаки по Харкову та Лозовій, одна людина загинула, щонайменше 13...

Прочитайте повну статтю

ВАКС задовольнив позовну заяву Мін’юсту про застосування санкції до АТ «Невская Косметика». В д...

Прочитайте повну статтю

Поліція Києва затримала диверсантів, які на замовлення спецслужб рф спалили залізничну релейну...

Прочитайте повну статтю

Ворог знову поцілив по Харкову: поліція працює на місці влучання

Прочитайте повну статтю

Відновлено оформлення паспортних документів у закордонних підрозділах ДП «Документ»

Прочитайте повну статтю

Збройна агресія рф проти України завдала значної шкоди рибному господарству

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь