Як правильно отримати кредит, захиститися від шахраїв та грамотно керувати фінансами: дивіться новий серіал на платформі Дія.Освіта


Жовтень 24
15:14 2023

Кредитна історія — це досьє людини, у якому міститься інформація про всі взяті нею кредити. Саме ці дані враховує кредитор, щоб визначитися, чи варто видавати клієнту позику. Зокрема, найбільша в державі онлайн-база Українського бюро кредитних історій містить інформацію про кредитні історії 27 мільйонів українців. Ці історії в компанії збирають, зберігають, обробляють і надають. 

«Протягом останніх чотирьох років індекс фінансової грамотності українців стабільно зростає. Для того щоб ще більше наших громадян могли краще орієнтуватися у фінансових питаннях, ми створили освітній серіал — про планування фінансових цілей, правильне розпоряджання грошима та захист своїх прав. Фінансова грамотність українців сьогодні — це шлях до розбудови економіки та потужної цифрової держави майбутнього», — зазначає Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Серіал містить чотири епізоди. Серед ключових тем — основні правила отримання кредитів, робота кредитних бюро та їх взаємодія з особами як суб’єктами кредитної історії, важливість кредитної історії та кредитного рейтингу, способи запобігання та захисту від шахрайства. 

«Підвищення фінансової грамотності та покращення кредитної поведінки споживачів стає все більш важливим для стабільності фінансового сектору України, — сказала Ліза Кестнер, регіональний менеджер IFC в Україні та Молдові. — Ми віримо, що цей новий освітньо-розважальний підхід надасть українцям необхідні знання для покращення фінансової спроможності».

Серіал містить підказки та поради, які допоможуть стати більш фінансово грамотними та уникнути кредитного шахрайства. Після перегляду серіалу можете пройти фінальний тест та отримати сертифікат, який можна додати до своєї кредитної історії або CV. 

«Місія бюро, яку ми сповідуємо всі роки своєї діяльності, — забезпечити взаємовигідну співпрацю між позичальником і кредитором, що базується на взаємній довірі та відповідальності сторін. Розуміння позичальником переваг дотримання фінансової дисципліни та наслідків її порушення дасть змогу свідомо підходити до користування кредитами, розширювати власні фінансові можливості та рівень добробуту. Проєкт, який ми запускаємо, покликаний легко та доступно кожному донести інформацію, що дасть змогу ухвалювати ефективні фінансові рішення», — підкреслив Богдан Пшеничний, директор Українського бюро кредитних історій.

Переглянути серіал можна на платформі за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/courses/credit-history 

Освітній серіал «Кредитна історія: що це і чому вона важлива» створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Освіта за підтримки програми IFC «Фінансова інклюзія задля економічного зростання» у партнерстві з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO), Фондом ефективного врядування Великобританії (GGF) та Українським бюро кредитних історій.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук зустрівся з делегацією Конгресу США на чолі з се...

Прочитайте повну статтю

Голова Верховної Ради України під час свого візиту до Канади зустрівся Президенткою Конгресу ук...

Прочитайте повну статтю

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук зустрівся з Міністром закордонних справ Канади М...

Прочитайте повну статтю

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук у межах роботи Міжнародного безпекового форуму в...

Прочитайте повну статтю

Виступ Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука на 16-му Галіфакському міжнародному без...

Прочитайте повну статтю

УІНП відкрив вуличну виставку присвячену Голодомору 1932-33 років

Прочитайте повну статтю

У Комітеті з питань економічного розвитку завершується підготовка до другого читання законопрое...

Прочитайте повну статтю

Український народ обрав власне майбутнє та щодня виборює його, — Олександр Корнієнко взяв участ...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь