Як у Розвадівській громаді святкували весілля переселенців та як вирішують проблеми бюджету - відеокоментар голови громади
Травень 03
11:46
2022
2022-05-03
У Розвадівській громаді нещодавно відгуляла весілля пара із Херсону. Перед тим як стати на військовий облік, чоловік освідчився коханій, котра перебуває при надії та став із нею на весільний рушничок. Місцеві мешканці не зилишилися осторонь. Вони охоче допомогти молодятам підготуватися до події, а відтак побували і на самій церемонії одруження.
Про це розповів Роман Сидор, голова Розвадівської територіальної громади.
Також голова громади розповів про втілення проєктів, співпрацю з інвесторами, підтримку закордонних партнерів: