Як в умовах воєнного стану живе Добромильська громада - відеокоментарі голови громади
Квітень 29
13:12
2022
2022-04-29
З початком повномасштабного вторгнення Добромильська громада змінила свій звичний устрій. Фокус уваги змістився на мобілізацію військових, облаштування побуту для внутрішньо переміщених осіб та прийом гуманітарної допомоги.
Також у громаді активно проводять посівну. Для цього максимально задіюють усі поля.
А ще, в межах туристичного проєкту “Ковбойки”, тут працює сироварня, молочне ранчо і полуничні пагорби. Частину продукції відправляють на потреби ЗСУ.
Про це в ефірі ТРК “ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ” розповів Петро Куляс, голова Добромильської територіальної громади: