З ініціативи МВС на засіданні Уряду прийнято низку змін до постанов


Жовтень 06
21:15 2023

На засіданні Уряду прийнято зміни до проєкту постанови «Про внесення змін до Порядку атестації аварійно-рятувальних служб і рятувальників» в частині Порядку атестації аварійно-рятувальних служб і рятувальників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 13 листопада 2013 р. № 828.

Також були внесені зміни щодо проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про зупинення дії Угоди про співробітництво держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі зі злочинністю в частині відносин Уряду України з урядами російської федерації та республіки білорусь».

Міністерство внутрішніх справ України вважає за доцільне зупинити у відносинах України з російською федерацією та республікою білорусь дію Угоди про співробітництво держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі зі злочинністю від 25 листопада 1998 року.

Прийняття акта надає можливість привести міжурядову договірно-правову базу співробітництва України з державами-учасницями Співдружності Незалежних Держав у відповідність до національних інтересів нашої держави та сучасних реалій задля забезпечення національної безпеки, посилення заходів із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Окрім цього, розглянуто проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про виділення коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії». Його розроблено з метою відновлення пошкоджених (зруйнованих) унаслідок збройної агресії російської федерації проти України об’єктів державної власності, які належать до сфери управління ДСНС.

Реалізація проєкту акта дозволить удосконалити систему управління підрозділами Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, сприяти належній організації служби аварійно – рятувальних підрозділів ДСНС.

Департамент комунікації МВС України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розстріляні росією: Андрій Сорока поїхав на завдання перед ротацією та не повернувся назад

Прочитайте повну статтю

Представники командування Національної гвардії відвідали бійців, які проходять лікування

Прочитайте повну статтю

Боронив східні кордони, тепер повернувся до улюбленої справи: історія прикордонника-кінолога

Прочитайте повну статтю

Топ-10 трендів у галузі аквакультури 2023 року: креветківництво

Прочитайте повну статтю

Держенергоефективності та “Schneider Electric Україна” домовилися про співпрацю задля впровадже...

Прочитайте повну статтю

Олександр Корнієнко: Нині є величезний шанс реформувати не лише законодавство та правову систем...

Прочитайте повну статтю

Тетяна Кірієнко: Співпраця з бізнес-асоціаціями завжди у фокусі уваги

Прочитайте повну статтю

Викрито озброєне злочинне угруповання рейдерів у Києві

Прочитайте повну статтю